شرح مقاله

ایمپلنت دندان چگونه است

ایمپلنت دندان چگونه است و جایگزین دندان از دست رفته می شود. در این گفتار سعی در پاسخ به این سوال است که ایمپلنت دندان چگونه است. ایمپلنت دندان با کاشت صحیح توسط دندانپزشک جایگزین مناسب برای از بین رفتن نقص بی دندانی برای فرد است.

ایمپلنت دندان چگونه است و از چه جنسی است

ایمپلنت دندان دارای جنس تیتانیومی است و با کاشت در فک و با گذشت زمان اتصال قوی بین استخوان فک و ایمپلنت برقرار است. قابلیت تطابق ایمپلنت با سیستم دهانی و عدم خوردگی از مزایای جنس مناسب ایمپلنت است. با این وجود در بین برندهای مختلف ایمپلنت از جهت کیفیت تفاوت هایی وجود دارد که بایستی سعی کنید و از دندانپزشک بخواهید که از برترین و با کیفیت ترین ایمپلنت های موجود استفاده کنید.

ایمپلنت دندان چگونه است

جراحی ایمپلنت دندان چگونه است

جراحی ایمپلنت جراحی آسان و بدون دردی است و بیمار براحتی می تواند با رجوع نزد دندانپزشک متخصص اقدام به درمان ایمپلنت کند. نحوه جراحی و درمان ایمپلنت چند مرحله ای است زیرا بایستی درمان در چند مرحله و با جوش کامل ایمپلنت با استخوان فک صورت گیرد. با پیشرفت های صورت گرفته در درمان ایمپلنت دندان مراحل کوتاهتر و سریعتر شده است. البته در بیماران با بیماری های دیگر بایستی مشکلات آنها در نظر گرفته شود و این می تواند در روند و مراحل درمان بسیار تاثیر گذار است.

ایمپلنت دندان چگونه است و مراقبت های بعد از کاشت چگونه است

ایمپلنت دندان با جایگزینی با دندان از دست رفته بخوبی همانند دندان طبیعی فرد را یاری می دهد. ایمپلنت هم همانند دندان طبیعی نیازمند مراقبت های لازم و حفظ بهداشت و سلامت دهان و دندان دارد.

مزایای ایمپلنت دندان چگونه است

ایمپلنت دندان دارای استحکام بالا و مقاومت بالا است و بخوبی نقش دندان طبیعی را برای فرد ایفا می کند. با ایمپلنت کردن تحلیل استخوان اتفاق نمی افتد و این امر می تواند بر شکل فک و صورت بسیار تاثیرگذار باشد. ایمپلنت دارای عمر بالا بخاطر کیفیت و استحکام بالا می باشد. ایجاد ترکیب منظم از دندانها برای فرد و رفع نقص بی دندانی نیز از مزایای ایمپلنت دندان است که حس اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد.

جهت درمانهای ایمپلنت دندان نیاز به تشخیص و شناخت دندانپزشک متخصص مناسب و مراکز معتبر است. مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از معتبرترین مراکز کاشت ایمپلنت و درمان های دندانپزشکی در تهران محسوب می شود.

ایمپلنت دندان چگونه است ایمپلنت چگونه است

اشتراک :