شرح مقاله

درمان های سینوس لیفت برای ایمپلنت دندان

فک بالا جهت ایمپلنت دندان در برخی موارد نیازمند درمان های سینوس لیفت می باشد. اما به چه دلیل مشکلات سینوسی بوجود می آید. وقتی دندان های موجود در فک بالا از بین می روند استخوان فک دچار تحلیل می شود. با تحلیل استخوان فک سینوس رشد کرده و جهت کاشت ایمپلنت دندان در مراحل بعدی مشکلاتی را ایجاد می کند.

ایمپلنت دندان و درمان های سینوسی

رشد سینوس باعث کاهش استخوان فک شده که این امر برای کاشت ایمپلنت دندان مشکلاتی را ایجاد می کند. زیرا کاشت موفقیت آمیز ایمپلنت دندان نیازمند وجود استخوان کافی در فک است. بنابراین نیاز به درمان های سینوس لیفت و تزریق استخوان در این دسته از افراد لازم و ضروری است. بنابراین در چنین مواقعی دندانپزشکان جراحی سینوس لیفت را برای بیمار در نظر می گیرند.

نحوه درمان سینوس جهت ایمپلنت دندان

در درمان سینوس لیفت از قسمت تحتانی سینوس با تزریق پودر استخوان باعث بالا کشیدن سینوس می شود. جهت درمان های سینوس لیفت انجام تست های سی تی اسکن لازم است. سینوس لیفت هم به دو صورت باز و بسته انجام می گیرد که انجام هر یک از این مدل ها بستگی به مقدار استخوان تحلیلی در فک بیمار دارد.

کاشت ایمپلنت دندان پس از مراحل فوق بخوبی قابل انجام است. لازم به ذکر است برای ثبات و موفقیت درمان ایمپلنت دندان نیاز به وجود استخوان کافی در فک بیمار است. همه ی نکات فوق را دندانپزشک با آزمایشات و گرفتن تصاویر از فک و دهان بیمار بدست می آورد. عدم ثبات دقیق ایمپلنت علاوه بر عدم موفقیت کاشت دندان ، مشکلات عفونتی نیز ایجاد می کند.

مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و مواد و تجهیزات مدرن اقدام به انواع جراحی های ایمپلنت دندان تهران می نماید.

درمان سینوس لیفت سینوس لیفت ایمپلنت ایمپلنت دندان

اشتراک :