شرح مقاله

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در کنار ترمیم دندانها به زیبایی دندان ها به عنوان یک عامل اساسی در زیبایی چهره می نگرد. در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی نیاز به استفاده از مدرن ترین و به روز ترین روشهای درمانی دندانپزشکی است.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست

دندان ها برای زیبایی نیاز به سالم بودن و درخشنده بودن دارند. در دندانپزشکی ترمیمی ابتدا دندان ها از نظر سالم بودن و رفع بیماری ها و نقایص بایستی درمان شوند و سپس درمان های زیبایی جهت زیبایی انجام شود.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

وجود دندانهای زیبا و سالم در افراد در داشتن زندگی سالم و داشتن حس اعتماد به نفس نقش بسزایی دارد. درمان های زیبایی و ترمیمی با پیشرفت علم دندانپزشکی رشدی بسزایی داشته بطوریکه امروزه درمان های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در زمانی اندک و هزینه مناسب انجام می شود.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و هزینه های آن

در روشهای دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی استفاده از روشهای مختلف درمانی در هزینه نهایی تاثیرگذار است. استفاده از تکنولوژی های مدرن و متریال جدید در هزینه نهایی تاثیرگذار است. به عنوان مثال درمانهای روکش دندان دارای متریال مختلف است که در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. یا به عنوان مثال درمان ایمپلنت دارای برندهای و روشهای مختلف درمانی است که در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد.

دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از مدرن ترین مراکز دندانپزشکی تهران بوده که از آخرین تکنولوژی های روز بهره برده و انواع روشهای دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی را انجام می دهد.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی ترمیمی دندانپزشک ترمیمی

اشتراک :