شرح مقاله

دوام ایمپلنت دندان

ایمپلنت بوسطه شرایط مناسبی که برای فرد ایجاد می کند یکی از بهترین روشهای درمانی برای بی دندانی محسوب می شود. دندانپزشک با کاشت ایمپلنت دندان ، فقدان دندان را برطرف کرده و شرایط زندگی طبیعی را برای فرد فراهم می نماید.

سوالی که برخی در ذهن دارند دوام و عمر ایمپلنت دندان و مدت زمان کارایی آن است. در جواب این افراد باید گفت ایمپلنت دندان استفاده مادام العمر دارد. البته نحوه نگهداری و رعایت بهداشت دهان و دندان در این امر بسیار موثر و ضروری است. ایمپلنت دندان نیازمند مراقبت همانند سایر دندانهای طبیعی است.

تیتانیومی بودن ایمپلنت دندان این شرایط را فراهم می نماید که باعث تطابق و هماهنگی با سیستم فکی و دهانی داشته و هیچ گاه توسط بدن پس زده نمی شود. لازم به ذکر است مناطق اطراف ایمپلنت دندان و موضع کاشت شده محلی مناسب برای تجمع پلاک ها و میکروب ها است که می تواند بیماری های بعدی را در پی داشته باشد. لذا رعایت بهداشت و مسواک زدن و استفاده از دهانشویه ها امری ضروری و لازم است.

برندهای متفاوتی در بازار وجود دارد که درجه ی کیفیت آنها متفاوت است. استفاده از برندهای بی کیفیت دوام و عمر کمتری دارد. بنابراین از دندانپزشکتان بخواهید از برند های مطرح و با کیفیت ایمپلنت استفاده شود. برند ایمپلنت دندان مناسب باعث جوش خوردن سریع تر و بهتر می شود.

مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از معتبرترین مراکز ایمپلنت دندان تهران است و انواع روشهای کاشت ایمپلنت را انجام می دهد.

دوام ایمپلنت دندان دوام ایمپلنت ایمپلنت ایمپلنت دندان

اشتراک :