شرح مقاله

زیبایی ظاهر با ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از روش های ترمیم و بازسازی گونه و ظاهر کسانی است که در اثر بی دندانی دچار ظاهر بد شده اند. با ایمپلنت دندان می توان حجم دهی و فرم دهی گونه یا چانه و لب ها را انجام داد و به زیبایی چهره فرد کمک فراوان کرد.

ایجاد تناسب بین ایمپلنت دندان و بدن ویژگی منحصر به فرد آن است. بطوریکه ایمپلنت توسط بدن شخص پس زده نشده و به دلیل شرایطی که دارد بخوبی با سیستم دهانی فرد هماهنگی ایجاد می کند.

ویژگی های ایمپلنت دندان

نوع و زیبایی ایمپلنت و این که شرایطی به زیبایی دندان طبیعی برای فرد ایجاد شود در به نتیجه رسیدن و ایجاد ظاهر زیبا بسیار موثر و کاربردی است. روکش های بکار برده برای ایمپلنت بخصوص در دندان های جلویی فرد که بیشتر در معرض دید هستند بسیار مهم است.

آیا کسانیکه از بی دندانی رنج می برند یا از پروتز های مصنوعی استفاده کرده اند دیده اید؟ این دسته از افراد همواره مشکل نگهداری پروتز در دهان خود را دارند و در برخی از موارد مجبورند پروتز را از دهان خود خارج کنند که مشکلاتی را بخصوص در ظاهر و زیبایی آنها بوجود می آورد.

با ایمپلنت دندان شرایطی همانند دندان طبیعی بوجود می آید که نیاز به خارج کردن از دهان را نداشته و کاملا با سیستم دهانی فرد هماهنگی و تطابق دارد. با ایمپلنت جلوه بسیار طبیعی ناحیه کاشت شده فراهم می شود. ایمپلنت دندان از دوام و عمر خوبی برخوردار بوده و زندگی طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد.

مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از مراکز معتبر ایمپلنت دندان تهران بوده که انواع روشهای کاشت را انجام می دهد.

زیبایی ایمپلنت ایمپلنت زیبا ایمپلنت ایمپلنت دندان

اشتراک :