شرح مقاله

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟ قیمت ایمپلنت دندان . جهت میزان هزینه درمان کاشت ایمپلنت دندان علل مختلفی تاثیر دارند ولی بطور کلی میزان حجم استخوان موجود در موضع ترمیم یکی از فاکتورهای تاثیرگزار بر هزینه است چرا که کمبود استخوان نیازمند تزریق استخوان است. تعداد دندان ایمپلنت شده دیگر فاکتور تاثیر گزار است همچنین نوع ایمپلنت نیز از دیگر عوامل تاثیر گزار است بطوریکه بسته به برند ایمپلنت پیوندی هزینه متفاوت است. نوع روکش دندانی مورد استفاده جهت تاج ایمپلنت نیز روی هزینه تاثیرگزار است. زمانی که نیاز به جراحی های جانبی نیز وجود دارد مثلا مشکلات سینوس ، جراحی سینوس باز و بسته نیز متداول است که هزینه مخصوص به خود را دارد.

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان . ایمپلنت دندان و میزان موفقیت آن به میزان کیفیت استخوان فک بیمار نیز وابسته است. برای آن دسته بیمارانی که استخوان فک ضعیف تر دارند نیاز به درمانهای پیوند استخوان نیز وجود دارد. این درمانها چند ماه قبل درمان اصلی انجام گرفته که زمان ایمپلنت دندان جوش خوردن فیکسچر به استخوان فک بخوبی صورت گیرد. شکل ایمپلنت دندان طوری است که نیروهای فشاری را بتواند بخوبی به استخوان فک انتقال دهد بدون آنکه خود شکسته شود.

عوامل تاثیرگزار بر هزینه ایمپلنت دندان

نوع برند ایمپلنت مصرفی یکی از فاکتورهای اصلی در تعیین هزینه نهایی برای بیمار است. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که درجه کیفیت متفاوتی داشته و همه ی آنها دارای کیفیت یکسانی نیستند. از دندانپزشک خود بخواهید نوع برند با کیفیت را برای ایمپلنت انتخاب کند زیرا عمر این ایمپلنت ها بالاتر بوده و بیمار با آنها احساس راحتی بیشتری می کند.

قیمت ایمپلنت دندان

هزینه ی کاشت دندان بروش ایمپلنت شاید هزینه بیشتری نسبت بروش هایی نظیر استفاده از دندان مصنوعی دارد ولی هیچ گاه دندان مصنوعی نمی تواند همانند دندان طبیعی برای شخص باشد. با ایمپلنت تکلم و تناول بهبود یافته و زیبایی منحصر به فرد که برای شخص توسط دندانپزشک زیبایی ایجاد می کند باعث افزایش اعتماد به نفس در بیمار شده و حس جوانی را به بیمار اعطا می کند.

هزینه ایمپلنت هزینه ایمپلنت دندان ایمپلنت ایمپلنت دندان

اشتراک :