دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی با کمک روشهای زیبایی دندان اقدام به درمان و ایجاد لبخند زیبا می نماید. دندانپزشک زیبایی علاوه بر ایجاد زیبایی، دندانهای معیوب، پوسیده وخراب را نیز درمان می نماید.

یک دندانپزشک زیبایی خوب بایستی از مراجع معتبر کسب مدرک کرده و به آخرین تکنیکهای درمانی مسلط باشد. توجه به مدارک دانشگاهی دندانپزشک کمک شایانی در انتخاب دندانپزشک خوب به شما می کند.

توجه به نمونه کارهای دندانپزشک و میزان رضایت سایر بیماران نیز از دیگر مواردی است که افراد می توانند در انتخاب دندانپزشک خوب برای درمان های زیبایی دندان به آن توجه نمایند.

درمان های زیبایی دندان چهره جوان و شاداب را برای فرد فراهم می نماید. در این امر انتخاب یک دندانپزشک خوب می تواند بسیار ثمر بخش باشد.

ادامه مطلب

دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشکی خوب در تهران بایستی مجموعه ای از امکانات و درمان های مدرن را برای درمان بیماری های شما فراهم آورد. دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از مجهزترین و به روز ترین مراکز دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این مرکز درمانی از فناوری های دیجیتال و دندانپزشکی دیجیتال برای انواع درمان های دندانپزشکی استفاده می کند.

ادامه مطلب

درمانهای زیبایی توسط دندانپزشک زیبایی

زیبایی دندان ها از ملزومات امروزی است که رجوع نزد متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را واجب نموده است. ترمیم دندان ها در کنار فراهم کردن لبخند زیبا از اهداف درمان های زیبایی دندان است.

در دندانپزشکی زیبایی، علاوه بر ترمیم دندانها روشهای کسب زیبایی نیز بکار برده شده که علاوه بر کسب سلامتی دندانها، زیبایی نیز برای بیمار فراهم می شود. روش های زیبایی متنوع بوده و شامل مواردی نظیر کاشت دندان، لمینت دندان، روکش دندان، ارتودنسی نامریی و ... است.

انتخاب روش درمانی برای زیبایی دندان بسته به نقص دندانی و همچنین هزینه و تشخیص دندانپزشک است.

هزینه های روش های مختلف زیبایی دندان، متفاوت است ولی بایستی افراد بهترین روش را از دندانپزشک خود بخواهند.

ادامه مطلب

مواد ترمیمی در دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشک زیبایی بنا به وضعیت دندانی بیمار می تواند انواع مواد ترمیمی، کامپوزیت یا آمالگام را انتخاب کند. انتخاب نوع مواد ترمیم در میزان زیبایی و همچنین کیفیت استفاده تاثیر بسزایی دارد.

دندانپزشک زیبایی گاهی درمان ترمیمی را در یک مرحله و گاهی ترمیم را در دو مرحله انجام می دهد. انتخاب مواد ترمیمی مناسب در زیبایی بدست آمده تاثیر فراوان دارد. با این وجود این مواد از لحاظ قیمت تفاوت آشکاری داشته و برای انتخاب مواد ترمیمی به این نکته توجه نمایید.

با این وجود درمان های ترمیمی با کامپوزیت به مراتب دارای زیبایی بیشتر بوده و مخاطبان بیشتری را دارد

کیفیت و زیبایی مواد ترمیمی در دندانپزشکی به حدی است که شرایطی همانند دندان طبیعی برای فرد فراهم می شود.

ادامه مطلب

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشک زیبایی با کمک روشهای زیبایی دندان اقدام به درمان و ایجاد لبخند زیبا می نماید. در دندانپزشکی زیبایی علاوه بر ایجاد زیبایی، دندانهای معیوب، پوسیده وخراب را نیز درمان می نماید.

یک دندانپزشک زیبایی خوب بایستی با انتخاب روش صحیح درمان زیبایی ، بهترین شرایط زیبایی را برای دندان ها فراهم نماید. داشتن دندان های زیبا برای فرد حس رضایت و افزایش اعتماد به نفس را به همراه دارد که این امر در موفقیت فرد بسیار موثر است.

اولین گام برای موفقیت درمان های زیبایی دندان و حصول زیبایی، انتخاب یک دندانپزشک خوب در این زمینه است.

بهره بردن از فناوری های روز در زمینه درمان های زیبایی دندان کمک شایانی به دندانپزشک و فرد در بدست آوردن زیبایی بیشتر می نماید.

ادامه مطلب