آیا دندان روکش شده خراب میشود؟

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟ بسیاری این سوال را دارند و همواره از متخصصین می پرسند آیا دندان زیر روکش شده خراب میشود؟ در پاسخ بایستی گفت بله، دندان روکش شده ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت توسط فرد دچار تخریب شود. با این که روکش دندان میزان محافظت در برابر میکروب ها را افزایش داده است.

ادامه مطلب

هزینه روکش دندان چقدر است؟

هزینه روکش دندان چقدر است و قیمت روکش دندان چگونه تعیین می شود؟ در پاسخ به این سوال بایستی شناختی دقیق نسبت به انواع روکش های دندانی داشته باشید

ادامه مطلب

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد؟

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد و آیا قابلیت نصب روکش دندان با کیفیت تر وجود دارد؟ این سوالی است که بسیاری از استفاده کنندگان روکش های دندانی دارند. در پاسخ بایستی گفت بله امکان تعویض روکش دندان وجود دارد.

ادامه مطلب

آیا روکش دندان باعث پوسیدگی میشود؟

آیا روکش دندان باعث پوسیدگی میشود؟ در جواب این سوال بایستی گفت، خیر روکش دندان باعث ایجاد پوسیدگی نمی شود. ولی برخی از بیماران بعد از استفاده از روکش دندان چنین تصور می کنند که دندان دیگر دچار پوسیدگی نمی شود و گاهی اقدام به حفظ بهداشت روکش و دهان نمی کنند. در این گونه موارد امکان ایجاد پوسیدگی در زیر روکش وجود دارد.

ادامه مطلب

روکش دندان ایمپلنت چیست؟

روکش دندان ایمپلنت شده یکی از مراحل کاشت ایمپلنت دندان محسوب می شود. در واقع مرحله کاشت ایمپلنت به صورت معمول شامل دو مرحله بوده و ابتدا کاشت پایه ایمپلنت انجام شده وو با برقراری اتصال و جوش محکم بین پایه و استخوان فک، ساخت روکش و نصب آن بر روی پایه انجام می شود. روکش هم قابلیت دندان طبیعی را برای ایمپلنت فراهم می آورد و هم از طرفی زیبایی را برای دندان های فرد فراهم کرده، بطوریکه فرد به صورت طبیعی می تواند همانند دندان های طبیعی از روکش دندان استفاده نماید.

ادامه مطلب