لوگوی کلینیک دندان پزشکی دکتر سعید کریمی
دندانپزشک زیبایی ایمپلنت دندان تهران دکتر سعید کریمی
شرح خبر

ایمپلنت ارزان

با پیدایش ایمپلنت دندان وبکارگیری آن تاثیر شگرفی بر دندانپزشکی وسلامت بیماران بوجود آمد. با ایمپلنت دندان میتوان دندانهایی همانند دندان طبیعی برای افراد کاشت کرد و سلامت و اعتماد به نفس افراد را افزود. حتی با بکارگیری ایمپلنت مناسب میتوان دندانهای با زیبایی بالاتر از دندان طبیعی را برای فرد مهیا کرد.

در تعیین تعرفه ایمپلنت دندان توجه به نکاتی لازم است من جمله این که دندانپزشک ایمپلنت مسئولیت حرفه ای داشته و از متریال مصرفی گران قیمت و با کیفیت استفاده مینماید. نوع متریال مورد استفاده برای ایمپلنت در تعیین تعرفه نهایی بسیار مهم است بطوریکه 90 درصد هزینه ایمپلنت صرف همین متریال میشود.

قیمت نهایی ایمپلنت مورد مصرف برای بیمار بسته به برند مورد استفاده ایمپلنت متفاوت است. علاوه بر خود ایمپلنت چروتز و روکش ساخته شده بر روی آن و نحوه ساخت و جنسش نیز بر قیمت نهایی تاثیرگزار است.

گاهی بیمار جهت ایمپلنت نیاز به برنامه جراحی های جانبی نیز دارد. به عنوان مثال در بیماران با مشکلات سینوسی یا بیمارانی که با کمبود استخوان در موضع ایمپلنت مواجه هستند نیاز به درمانهای تکمیلی دارند که این امر در تخمین قیمت نهایی بسیار مهم میباشد.

روش درمان ایمپلنت نیز متفاوت است و گاهی برای بیمار از روش ایمپلنت فوری استفاده میشود که هزینه متفاوتی دارد. بایستی در ایمپلنت به نکاتی توجه کرد من جمله این که شکل ظاهری ایمپلنت باید استاندارد با ریشه دندان باشد و سازگار با بدن بیمار باشد.

با توجه به نکات گفته شده پیشنهاد میشود که از ایمپلنت های بی کیفیت که ارزان قیمت تر هم میباشند افراد استفاده نکند. ایمپلنت بی کیفیتی نظیر ایمپلنت های چینی، هندی و پاکستانی که در بازار هم وجود دارند مناسب برای ایمپلنت نیستند.

ایمپلنت ارزان

اشتراک :

شرح خبر

ارسال نظر
نظرات

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.

مشاهده برنامه هفتگی