شرح خبر

بهترین دندانپزشک ایمپلنت

بهترین دندانپزشک ایمپلنت با انتخاب بهترین متریال درمانی، اقدام به درمان بیمار خود مینماید. داشتن تخصص از مراجع دندانپزشکی یکی از اصول برای شناسایی بهترین دندانپزشک ایمپلنت است. برای تشخیص و شناخت بهترین دندانپزشک ایمپلنت میتوان از طریق پرس و جو بیماران قبلی که کیفیت کار دندانپزشک ایمپلنت دندان پی برد. دیدن نمونه کارهای قبلی دندانپزشک نیز در شناخت بهترین دندانپزشک ایمپلنت کمک فراوانی مینماید. ایمپلنت دندان قطعه ای مفید ونیازمند دقت بالای دندانپزشک جهت کاشت دندان است.

درمان ایمپلنت نیازبه تخصص و تجربه بالایی دارد و رجوع به بهترین دندانپزشک ایمپلنت بسیار مهم است. استفاده از ایمپلنت دندان جهت کاشت دندان روشی مناسب است که بروشهای مختلف صورت میگیرد. بعنوان مثال روش ایمپلنت یک دندان یا چند دندان متفاوت است وبستگی به نظر دندانپزشک ایمپلنت دارد. دکتر سعید کریمی Master ایمپلنت و زیبایی دندان از دانشگاه UCLA آمریکا میباشندکه جزء مراکز معتبر دندانپزشکی بحساب می آید. همچنین ایشان دوره پیشرفته ایمپلنت در سوئد را گزرانده است.

درمان موفق ایمپلنت دندان توسط دندانپزشک ایمپلنت بستگی بشرایط شخص بیمار هم دارد بعنوان مثال بیمار با پوکی استخوان نیازمند پیوند استخوان نیز میباشد که این امر توسط دندانپزشک ایمپلنت به بهترین نحو صورت میگیرد. در مواردی که بیمار مشکلات سینوسی نیز دارد نیازبه درمان سینوس لیفت وجود دارد. یکی ازروشهایی که دندانپزشک ایمپلنت مورد استفاده قرا میدهد All-On-4 است که تخصص مربوط بخود را لازم دارد وبایستی به بهترین نحو صورت گیرد.

دکتر سعید کریمی دوره پیشرفته پیوندهای استخوانی وسینوس لیفت (close/open) زیر نظر پروفسور والاس از آمریکا گزانده است ودوره Bone Management (پیوند استخوان )از کمپانی Meisinger آلمان پشت سر گزاشته است وعضو کنگره بین الملی ایمپلنت دهان ودندان (ICOI) و Fellow ICOI میباشد وcertificate ایمپلنت های مختلف از جمله Bio horizons آمریکا، paragon آمریکا، Nobel Biocare سوئد وSIC سوئیس را داراست.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از بهترین مراکز تخصصی ایمپلنت دندان و زیبایی محسوب میشود. در این مرکز تمامی تجهیزات پیشرفته ایمپلنت گرداوری شده و با تیم حرفه ای بهترین خدمات دندانپزشکی ارایه میشود.

در کاشت ایمپلنت علاوه بر تخصص بالا داشتن تجربه نیز بسیار مهم است. برای انتخاب بهترین دندانپزشک ایمپلنت نیاز به اطلاع از میزان تخصص و تجربه متخصص ایمپلنت دندان است. دکتر سعید کریمی پیشرفته ترین دوره های آموزشی ایمپلنت دندان را در مراکز معتبر بین اللملی گزرانده است. تجربه ی بیمارن مراجعه کننده بهترین دلیل بر کیفیت بالای این مرکز دارد. بهترین دندانپزشک ایمپلنت کسی است که تخصص بالا داشته باشد و دارای تجربه و مهارت بالا نیز باشد. جهت یافتن بهترین دندانپزشک ایمپلنت میتوان به نمونه کارهای گذشته دندانپزشک نیز مراجعه کرد.

با مراجعه بیماران به دندانپزشکی دکتر سعید کریمی و مشاهده سطح بالای تجهیزات و وجود تکنیسین مجرب میتوان دریافت که ایشان یکی از بهترین دندانپزشک ایمپلنت محسوب میشود.

بهترین دندانپزشک ایمپلنت با تشخیص صحیح بیماری، بهترین روش درمانی را بیمار خود بر می گزیند. بکارگیری بهترین مارک ایمپلنت باعث پایداری بالاتر ایمپلنت دندان میشود. دندانپزشک ایمپلنت قبل از درمان با مشاوره به بیمار ایمپلنت دندان وانواع ان را برای بیمار شرح داده که این امر باعث درک بیشتر بیمار نسبت به ایمپلنت دندان شده ودست بیمار و دندانپزشک ایمپلنت را برای انتخاب ایمپلنت مناسب باز میگزارد.

انجام دندانپزشکی در آرامش در مرکز دکتر سعید کریمی فراهم شده است. دراین مرکز پیشرفته ترین و بهترین تجهیزات روز دنیا گرداوری شده است که در رسیدن به موفقیت درمان بسیار موثر است. ازتکنولوژی هایی که به بهترین نحو دراین مرکز استفاده میشود تکنولوژی لیزر دندان را میتوان نام برد. تکنوژی لیزر شرایط آرامش بخشی را برای بیمار و دندانپزشک فراهم نموده است. تکنولوژی دیگری که دراین مرکز ارایه شده است. فناوری کد کم است که فناوری منحصر به فردی است که بهترین ریستوریشن های دندانی را میتوان با این فناوری ساخت.

بکارگیری بهترین ایمپلنت برای بیمار پایداری و طول عمر ایمپلنت را تضمین می بخشد. دندانپزشک ایمپلنت با آشنایی کامل انواع ایمپلنت دندان و برندهای مطرح بهترین مارک را برای بیمار انتخاب وبه بیمار معرفی مینماید. لازم به ذکر است بسته برندهای مختلف ایمپلنت، قیمت متفاوتی در بازار وجود دارد که بایستی بدانید ایمپلنت های ارزان مانند ایمپلنت های چینی وپاکستانی و... کیفیت مناسب را ندارند.

ایمپلنت زمان کاشت نباید حرکتی داشته باشد . درصورت جایگزاری نامناسب ایمپلنت درصد موفقیت کاشت ایمپلنت کاهش می یابد. دندانپزشک ایمپلنت جهت بالا بردن دقت کار خود میتواند از تجهیزات دیجیتال به روز استفاده کند. معمولا زمان درمان ایمپلنت دندان طولانی است ولااقل 6 ماه طول میکشد. این زمان دوره درمان ممکن است برای بیمار مشکلاتی را ایجاد نماید. دندانپزشک ایمپلنت باید ، ایمپلنت کاشته شده را در دوره های زمانی مشخص معاینه کند تا درصد موفقیت کاشت ایمپلنت افزایش یابد.

همکاری بیمار با دندانپزشک ایمپلنت باعث موفقیت درمان وکاشت ایمپلنت میشود. بهترین دندانپزشک ایمپلنت کسی است که درحین درمان مشاوره های لازم را به بیمار بدهد وبا تجویز درمان مناسب، بیمار را در رسیدن به سلامتی کامل همراهی نماید که این امر نیازمند همکاری بیمار است. تسلط بر تکنیک های مختلف دندانپزشکی نیز از مشخصه های بهترین دندانپزشک ایمپلنت است. برخی از بیماران مشکلات سینوسی دارند ونیازمند درمانهای پیوند سینوس قبل از کاشت ایمپلنت هستند که دندانپزشک ایمپلنت بایستی به بهترین نحو این مشکلات را درمان نماید. یا برخی بیماران مشکلات کمبود استخوان یا بیماری پوکی استخوان هستند که درمان ایمپلنت دندان دراین افراد نیازمند شرایط خاص خود ورجوع به درمانهای پیوند استخوان است. دندانپزشک ایمپلنت بایستی به بهترین نحو بتواند این بیماری ها وشرایط زمینه ای را بشناسد واصول درمانی متناسب را بکار ببرد. دندانپزشک ایمپلنت غیر ماهر ورعایت نکردن شرایط اصولی کاشت ایمپلنت باعث مشکلات بعدی نظیر طول عمر پایین کاشت وبیماری های مربوط به ایمپلنت موسوم به بیماری پری ایمپلنت شود.

رجوع نزد بهترین دندانپزشک ایمپلنت ضامن موفقیت درمان بوده وکیفیت مناسب ایمپلنت دندان به بهترین شکل مناسب فراهم میشود. مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با داشتن پرسنل مجرب وداشتن پیشرفته ترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا آماده ارایه خدمات دندانپزشکی مدرن وپیشرفته را دارد. این مرکز یکی از بهترین و پیشرفته ترین مراکز دندانپزشکی تهران و کشور محسوب میشود.

دندانپزشک ایمپلنت دندانپزشک خوب ایمپلنت بهترین دندانپزشک ایمپلنت

اشتراک :