لوگوی کلینیک دندان پزشکی دکتر سعید کریمی
دندانپزشک زیبایی ایمپلنت دندان تهران دکتر سعید کریمی
شرح خبر

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

بهترین دندانپزشک زیبایی با کیفیت ترین ابزار دندانپزشکی را به بهترین نحو استفاده مینماید. جهت بررسی میزان توانایی وانتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی باید دید دندانپزشک زیبایی از کدام مراجع دندانپزشکی تخصص کسب کرده است. بیمار باید با رجوع به بهترین دندانپزشک زیبایی تهران یا سراسر نقاط ایران، اقدام به درمانهای دندانپزشکی نماید. تجربه دیگر بیماران نیز در تشخیص بهترین دندانپزشک زیبایی کمک فراوانی میکند. دندانپزشک زیبایی درمانهای زیبایی دندان را برای ایجاد دندان زیبا که هم کارایی دندان کامل را داشته باشد وهم زیبایی لازم را داشته باشد به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بهترین دندانپزشک زیبایی تهران را بایستی برای درمان انتخاب کنید.

دکتر سعید کریمی یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی تهران بوده که دوره های تخصصی دندانپزشکی بخصوص دندانپزشک زیبایی را در مراکز بین المللی معتبر گذرانده است. ایشان متخصص ایمپلنت و دندانپزشک زیبایی از دانشگاه UCLA آمریکا بوده که از معبترترین مراکز آموزشی دندانپزشکی محسوب میشود. دکتر سعید کریمی عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا (AACD) میباشند.

دندانپزشک زیبایی بایستی با تشخیص صحیح ، روشی مناسب جهت اهدا زیبایی به شخص را برگزیند و با در نظر گرفتن شرایط از انواع روشهای دندانپزشکی به بهترین نحوه استفاده کند.دندانپزشک زیبایی بهترین روشهای درمانها و تکنیک ها را بکار میبرد تا بهترین ظاهر زیبا برای بیمار فراهم شود. دندانپزشک زیبایی تخصصی تکنیکی محسوب میشود.

بدست آوردن زیبایی منجربه موفقیت وخوشبختی فرد شده که زیبایی دندان جزء اساسی ترین رکنهای زیبایی چهره فرد محسوب میشود. دندانپزشک زیبایی با استفاده از تکنیک های دندانپزشکی این امر را محقق میسازد.

تکنیک های مدرن امروزی به دندانپزشک کمک فراوانی کرده اند. امروزه باروشهای نظیر استفاده لمینتها و روکشهای دندانی، روشهای سفید کردن دندانها ، جرم گیری وانواع جراحی های زیبایی لثه و.... زیبایی برای فرد به بهترین نحو تامین میشود. ازتکنولوژی های نوین امروزی میتوان به تکنولوژی کد کم اشاره کرد که زیباترین ریستوریشنهای دندانی در سریعترین زمان ممکن با این تکنولوژی قابل ساخت است. دکتر سعید کریمی دوره پیشرفته CAD/CAM ازکمپانی سیرونا (Sirona) آلمان را گذرانده است وبا ارایه این تکنولوژی انواع خدمات دندانپزشک زیبایی را ارایه می دهند.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با مدیریت دکتر سعید کریمی بهترین خدمات دندانپزشک زیبایی را در سطح تهران ارایه می دهد. مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با سابقه ای درخشان آماده ارایه انواع خدمات دندانپزشک زیبایی در بهترین سطح ممکن است.

با پیشرفت دندانپزشکی زیبایی امکان بهبود زیبایی دندان، لثه و طراحی لبخند امکانپذیر شده است. دندانپزشکی زیبایی مدام درحال تکامل بوده و بهترین روشها را برای زیبایی بکار میگیرد. امروزه تکنولوژی کد کم یکی ازروشهای نوین جهت دندانپزشک است که در ساخت اینله آنله، روکش دندان وبریج با شکل واندازه دلخواه کمک فراوانی میکند. دندانپزشک زیبایی با روش کد کم بهترین وموثرترین پوششها را برای دندانها فراهم مینماید.

لیزر ودندانپزشکی لیزری نیز نقش پر رنگی دردندانپزشکی امروزی بازی مینماید. دندانپزشک زیبایی با لیزر بهترین وسریعترین وراحترین درمان دندانپزشکی رابه بیمار اهدا مینماید. با لیزر عملیات جرمگیری رابه بهترین نحو انجام داده وروشی جایگزین برای روت پلینگ سنتی در جرمگیری محسوب میشود. با لیزر ایمنی درمان وراحتی درمان به بهترین نحو بدست می آید. دندانپزشک زیبایی ازدقت پرتوی لیزر استفاده کرده وبا تمرکز لیزر برنقاط خاص وتنظیم زمان نوع نقص رابه بهترین نحو درمان میکند.

یک دندانپزشک زیبایی برای درمان ایمن ازتجهیزات مناسب استفاده کرده ویکی ازاصول برتری وموفقیت دندانپزشک زیبایی تکیه بر تجهیزات مدرن بوده که درکنار تخصص بهترین درمان را انجام میدهد. دندانپزشک زیبایی برای سلامت بیمار توجه زیادی بکار برده واز تجهیزات ایمنی استفاده مینماید. بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که ترمیم را تا رسیدن به موفقیت پیگیری نموده وپس ازدرمان دردوره های مشخص ترمیم را معاینه نماید. گاهی دندانپزشک جهت محافظت ازترمیم ازمحافظ دندان برای دوره ای خاص استفاده کرده که بیمار هنگام فعالیتهای ورزشی و.. برای محافظت ترمیمهایی نظیر براکت، بریج وترمیمهای دیگر برای دوره ی مشخص ازترمیم محافظت نماید.

بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که بتواند آرامش رابرای بیمار درحین درمان فراهم نماید وازتکنیکهای دندانپزشکی آرامشبخش نیزبه بهترین نحو استفاده نماید. کاهش اظطراب بیمار هدف این تکنیکها است. در انتخاب دندانپزشک زیبایی بایستی نکاتی را درنظر گرفت من جمله اینکه دندانپزشک زیبایی سطح مهارتی بالایی در انواع درمانهای زیبایی دندان را داشته باشد. جهت این امر میتوان به نمونه کارهای دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد یا با مراجعه به افراد تحت درمان قرار گرفته به میزان تخصص ومهارت دندانپزشک زیبایی پی برد. بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که علاوه بر مهارت وتجربه کافی دوره های آموزشی معتبر را گزرانده باشد.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

قواعد دندانپزشک زیبایی

دنداپزشک زیبایی در طراحی لبخند جهت حصول بهترین لبخند زیبا قواعد واصولی را بایستی رعایت نماید. به عنوان مثال فرم صورت یکی از معیارهای مورد توجه در دندانپزشکی زیبایی محسوب میشود. کسانی که صورت کشیده دارندبیشتر بر روی عرض دندانی آنهها تمرکز میشود. البته دندانپزشک زیبایی تمایل و خواسته بیمار را نیز درنظر گرفته و بهترین روش درمانی برای شخص را درنظر میگیرد. شاید کسانی باشند که علاقه مند به لبخند عاقلانه باشند و دوست داشته باشند درهنگام لبخند ظاهری معقول داشته باشند ویا کسانی دوست دارند صورتی بشاش ، پر انرژی و بی باک داشته باشند. دندانپزشک زیبایی بنا به علایق فرد وشرایط ژنیتیکی بهترین روش وراه حل درمانی را برای شخص در نظر میگیرد. البته امروزه تکنولوژی های مدرن به کمک دندانپزشکان واشخاص امده است. به عنوان مثال با نرم افزارهای خاصی امکان نمایش ظاهر لبخند را برای شخص قبل از درمان میسر شده است. بدین ترتیب شخص میتواند قبل از درمان نکات ونظرات خود را ارایه دهد وهمچنین دندانپزشک زیبایی روند درمانی را به بهترین نحو کنترل میکند. سن نیز در روند درمانی زیبایی بسیار مهم است . بلند بودن دندانها بخصوص دو دندان جلویی چهره را جوانتر نشان میدهد. سفید بودن دندان نیز از عوامل مهمی است که دندانپزشک زیبایی به آن توجه فراوانی دارد. دندانهای سفید وشفاف چهره را جوانتر نشان میدهد. جهت درمان زیبایی دندانپزشک زیبایی قبل از درمان با شخص مشورت مینماید. تا انتظارات شخص از درمان زیبایی را بفهمد. دندانپزشک زیبایی از شما میخواهد تا آنچه دوست دارید در خصوص لبخند زدن توصیف نمایید. در درمان زیبایی اختلالات ومشکلات دهانی بر روی درمان زیبایی تاثیرگزار است که دندانپزشک زیبایی بایستی جهت درمان این موارد قبل از درمان زیبایی اقدام نماید.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

خدمات دندانپزشک زیبایی به شرح زیر هستند

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی جزء بهترین لبخندها محسوب میشود. با لبخند زیبا اعتماد به نفس افراد افزایش می یابد. لبخند زیبا باعث موفقیت در عرصه ی اجتماعی و زندگی شخصی فرد میشود. در لبخند هالیوودی نمایی زیبا از دندانها ولثه ها نمایان میشود.

روکش دندان

مصرف انواع روکش های سرامیکی، زیرکونیا و فلزی جهت ایجاد یکنواختی و زیبایی ظاهری مناسب برای دندانها فرد از جمله روشهای زیبایی دندان است. روکش های زیرکونیا و سرامیکی جز بهترین روکشهای دندانی محسوب میشوند که دندانپزشک زیبایی بنا به تشخیص خود ومتناسب با نیاز بیمار بهترین روکش دندانی برای بیمار را به کار میبرد. روکش های زیرکونیا و سرامیکی هماهنگی فوق العاده ای با دندانها دارند.

سفید کردن دندان

سفید کردن دندانها با پیشرفته ترین روشهای موجود من جمله استفاده بهینه لیزر در این مرکز ارایه میشود. با محلول بلیچینگ سفیدی دندان بدست آمده که لیزر بهترین فرایند مورد استفاده در بلیچینگ جهت اثر بخش تر شدن فرایند سفید کردن دندان به حساب می آید.

بریج دندان

بریج جهت جایگزینی یک یا چندین دندان است. با بریج فضای خالی بین دندانی به بهترین نحو پر میشود. کمبود دندانها منجر به بد شکلی وعدم تقارن لازم بین دندانها میشود. دندانپزشک زیبایی بنا به تشخیص خود در صورت نیاز بریج دندان را برای بیمار درنظر گرفته واقدام به درمان می نماید. بدست آوردن دندانها یک دست و کامل از اهداف دندانپزشک زیبایی جهت استفاده بریج است.

لمینت دندان

انواع لمینتها متناسب با نیاز بیمار و تشخیص دندانپزشک زیبایی در این مرکز ارایه میشود. لمینت دندان باعث اصلاح رنگ وسایز دندانها میشود. با لمینت بهترین شکل دندانی را میتوان بدست آورد. با لمینت شکل زیبایی به دندانها داده میشود.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

لیزر دندان

لیزر از فناوری های مدرن امروزی محسوب میشود که دندانپزشک زیبایی به بهترین نحو با لیزر مشکلات دندانی را برطرف میکند. لیزر دندان بخصوص در برداشتن نقاط تیره لثه وبلیچینگ دندان بسیار مناسب است. دندانپزشک زیبایی با لیزر به بهترین نحو درمان زیبایی را انجام میدهد. مزیت استفاده لیزر توسط دندانپزشک زیبایی دقت بالای فناوری وحداقل آسیب به بافتها با فناوری لیزر است.

ایمپلنت دندان

با ایمپلنت دندان، فقدان دندانی را میتوان برطرف کرد. دندانپزشک زیبایی ، ایمپلنت را برای یک دندان یا چندین دندان مورد استفاده قرار می دهد. کامل بودن دندانها ویکدست بودن آنها زیبایی چهره را فراهم مینماید. دندانپزشک زیبایی با ایمپلنت دندان میتواند پروتزهای متحرک را ثابت کند که علاوه بر زیبایی ، مشکلات تکلمی بیمار را برطرف میسازد وحضور اجتماعی فرد را در جامعه بهبود میبخشد.

ارتودنسی

پیشرفته ترین روشهای ارتودنسی دندان توسط دندانپزشکان زیبایی این مرکز ارایه میشود. دندانپزشک زیبایی با ارتودنسی موقعیت قرارگیری دندانها را به شکل نرمال تبدیل میکند. بهترین ساختار دندانها وهماهنگی بین دندانها باعث زیبایی چهره وزیبایی دندانها میشود.

پر کردن دندانها

دندانپزشک زیبایی جهت پر کردن دندانها ماده ای را انتخاب میکند که در عین استحکام و مقاومت بالا بهترین شکل ظاهری را برای دندانهای بیمار فراهم نماید. جهت پر کردن دندانها قبلا از آمالگام استفاده میشد، ولی امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی وپیدایش مواد کامپوزیتی وسرامیکی بهترین ظاهر لازم برای دندانها را میتوان بدست آورد. امروزه حتی قابلیت استفاده پرکننده های رنگی نیز برای دندانها فراهم شده است.

طراحی لبخند

لبخند زیبا باعث احساس اعتماد به نفس در فرد میشود. دندانپزشک زیبایی با شناخت اصول حاکم بر داشتن یک لبخند زیبا اقدام به درمان طراحی لبخند مینماید. ایجاد تناسب بین لثه ها و لب ها یکی از اصول طراحی لبخند محسوب میشود. دندانپزشک زیبایی با تکنولوژی ها مدرن امروزی طراحی لبخند را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد. نرم افزارهای طراحی لبخند از برنامه های جدید و مدرن امروزی است که دندانپزشک زیبایی میتواند به بهترین نحو از آن استفاده کند. با نرم افزار طراحی لبخند بیمار هم میتواند نتیجه درمان را در همان مراحل ابتدایی ببیند و به دندانپزشک زیبایی در روند درمانی کمک کند. بهترین دندانپزشک زیبایی بایستی از تکنولوژی های مختلف من جمله نرم افزارهای کمکی دندانپزشکی جهت درمان استفاده کند. بهترین دندانپزشک زیبایی تهران را با توجه به تخصص و تجهیزات مورد استفاده ان انتخاب کنید.

انواع روشهای جراحی های پیشرفته زیبایی لثه، ایمپلنت دندان و... نیز جهت ایجاد لبخند زیبا در این مرکز ارایه میشود. هدف این مرکز فراهم نمودن بهترین خدمات دندانپزشک زیبایی در تهران است تا هم دندانپزشک زیبایی وهم شخص راضی و مفتخر باشد.

دندانپزشک دندانپزشک خوب بهترین دندانپزشک زیبایی بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

اشتراک :

شرح خبر

ارسال نظر
نظرات


مدت زمان ارتودنسی میشه کمتر باشه؟دندانپزشک زیبایی . زمان درمان به میزان فاصله بین دندانها ونقص دندانی بسته داره.


سطح تخصص دندانپزشک زیبایی در موفقیت درمان تاثیر داره؟سطح تخصص دندانپزشک بسیار مهمه ودر صورتی که درمان مناسب برای فرد انتخاب نشه ممکن است آسیب های جدی به دندان وارد شود.روکش های زیرکونیا از بهترین نوع روکش دندانی محسوب میشود.


شما به عنوان دندانپزشک زیبایی چه نوع روکشی رو توصیه میکنید؟


سلام آقای دکتر من نزد دندانپزشک زیبایی رفتم وبه من جراحی زیبایی لثه پیشنهاد شده. میخاستم اگر ممکنه راهنمایی کنید.جراحی زیبایی لثه یکی از روشهای مورد استفاده دندانپزشک زیبایی جهت ایجاد هماهنگی بین لثه ها ولبها است.


آیا آمالگام عوارضی برای بدن دارد؟دندانپزشک زیبایی . بله آمالگام از جیوه ساخته شده است ودر برخی باعث حساسیت میشود. درکنار این مشکل زیبایی مناسبی را ایجاد نمیکند که دندانپزشک را به سمت استفاده کامپوزیتها ومواد همرنگ دندانها سوق داده است.


با سلام آقای دکتر. میخاستم به دندانپزشک زیبایی جهت زیبایی دندان مراجعه کنم. میخاستم بدونم مبنای تعرفه وهزینه های دندانپزشکی زیبایی برچه اساسی محاسبه میشه؟دندانپزشک زیبایی . علل مختلفی درتعیین هزینه نهایی دندانپزشکی زیبایی تاثیرگزار است که میتوان موارد زیر را نام برد: بالا بودن هزینه دستگاهها وتجهیزات دندانپزشک ، مواد مورد استفاده دندانپزشک ، معاینه پس ازدرمان توسط دندانپزشک زیبایی .


برای انتخاب دندانپزشک زیبایی مناسب چه طور تصمیم بگیریم؟دندانپزشک زیبایی . اتخاب دندانپزشک متخصص جهت درمانهای زیبایی بسیار مهم است. لذا بایستی در انتخاب دندانپزشک زیبایی دقت کافی داشته باشید. مهارت وسطح تخصص بالای دندانپزشک زیبایی بسیار مهم است. مشورت با کسانی که سابقه رجوع نزد دندانپزشک زیبایی را دارند وتجربه موفقی دارند نیز کمک فراوانی میکند.


آقای دکتر من اگر بخوام برای ایجاد لبخند هالیودی اقدام کنم، به طور تقریبی هزینش چقدر میشه؟دندانپزشک زیبایی . با توجه به نقص های مختلف دندانی هزینه متغییر است.


روکش دندان قابل ترمیمه؟ ممنون میشم جواب بدید آقای دکتردندانپزشک زیبایی . درمواردیکه روکش دچار تغییر رنگ و عدم هماهنگی با دندانهای مجاور وپریدگی شود میتوان با رجوع به دندانپزشک اقدام به ترمیم روکش کرد. زمانیکه روکش دچار پریدگی لب شده باشد یا زمانیکه هنگام مسواک زدن احساس درد و حساسیت دارید نیاز به رجوع نزد دندانپزشک جهت ترمیم روکش است.


پر کردن دندان بوسیله آمالگام بهتر است یا کامپوزیت؟دندانپزشک زیبایی . دندانپزشک با آمالگام وکامپوزیت میتواند اقدام به پر کردن دندانها کند ولی آمالگام کمتر استفاده میشود. کامپوزیت همرنگ دندانها بوده و دندانپزشک با کامپوزیت زیبایی را به بیمار اهدا میکند. در امالگام عناصر وجود دارد که گروهی از دندانپزشکان معتقدند این فلزات برای افراد مضر است . این درحالیست که در دندانپزشکی زیبایی مواد کامپوزیتی کاربرد بیشتری دارند. دندانپزشک زیبایی با هدف زیبایی بیشتر کامپوزیت مصرف مینماید.


سالم بودن بافت دهان و زیبایی دندان چه تاثیری بر روی زندگی شخص داره؟بدست آوردن دهان ودندان سالم از اهداف دندانپزشک محسوب میشود. به اثبات رسیده کسانیکه دندانهای پوسیده و بدرنگ و یا کشیده شده زیادی در دهانشان دارند در روابط اجتماعی دچار ضعف میباشند. علاوه بر روابط اجتماعی بد بو بودن دهان وبیماری های دهان ولثه ناشی از عدم درمان توسط دندانپزشک میباشد. با زیبایی بیشتر اعتماد به نفس فرد بیشتر میشود.


آیا از بین بردن فاصله بین دندانها تنها راهش ارتودنسی هست؟دندانپزشک زیبایی. خیر تنها روش ممکن برای کاهش فاصله بین دندانها ارتودنسی نیست. امروزه با مواد همرنگ دندان میتوان فواصل بین دندانی را پر کرد ودندانهای ردیف برای فرد ایجاد کرد. دندانپزشک برای ایم امر نظر بیمار را جویا شده واقدام به درمان میکند.


شما به عنوان دندانپزشک زیبایی چه نوع روکشی رو پیشنهاد میکنید؟روکشهای مختلفی وجود داره که یک دندانپزشک میتونه استفاده کنه. دندانپزشک زیبایی به بیمار انواع مختلف روکشها را پیشنهاد میده که بیمار هم حق انتخاب داره. هزینه روکشهای مختلف متفاوته. ولی بنده به عنوان دندانپزشک روکشهای سرامیکی و زیرکونیا رو پیشنهاد میکنم. این روکشهای دارای زیبایی بالایی هستند. البته روکشهای زیرکونیا در عین زیبایی دارای استحکام بالایی هم هستند که به یکی از بهترین روکشهای دندانی معروف شده اند.


شما به عنوان یک دندانپزشک زیبایی برای سفید شدن دندان ها، بلیچینگ رو پیشنهاد میدین یا لمینت؟دندانپزشک زیبایی . اینکه نحوه درمان بصورت بلیچینگ انتخاب شود یا لمینت بستگی به نوع نقص دندانی بیمار دارد. بلیچینگ تنها برای سفید کردن دندانها استفاده میشود. درحالیکه لمینت میتواند برای درمان عیوب دیگر توسط دندانپزشک زیبایی انجام شود. دندانپزشک زیبایی بنا به نوع عیب دندانی اقدام به درمان میکند.


یک دندانپزشک زیبایی چطور از فناوری لیزر دندان برای سفید کردن دندانها استفاده میکنه؟بلیچینگ کردن دندانها نیاز به دقت بالایی دارد که این امر را دندانپزشک زیبایی به خوبی میداند. اگر بلیچینگ به دقت انجام نشود این امر میتواند باعث صدمه زدن به مینای دندان شود زیرا با استفاده ماده ی مخصوص سفید کردن ، بلیچینگ صورت میگیرد که حساسیت بالایی دارد. دندانپزشک زیبایی با فناوی لیزر دقت را بخوبی بالا میبرد که این امر باعث کاهش صدمات احتمالی به دندانها میشود.


میخواستم بدونم به طور متوسط عمر مفید ایمپلنت دندان چه مدت هست؟ایمپلنت دندان نیاز به مراقبت ورعایت بهداشت داره. مراقبت صحیح ایمپلنت بر عمر ایمپلنت تاثیر میگزارد. البته مارک وکیفیت ایمپلنت نیز بر عمر آن تاثیرگزار است. معمولا ایمپلنت 20-30 سال عمر دارند.


باسلام خدمت شما آقای دکتر
من چندماه پیش برای انجام ارتودنسی به مطب شما مراجعه کردم و بسیار از نتیجه کار راضی هستم. بسیار از شما متشکرم.


آیا دندان عصب کشی شده حتما باید روکش شود؟بله دندان عصب کشی شده نیازمند روکش است. زیرا دندانی که عصب کشی شده است شکننده میشود واین باعث میشود اگر روکش استفاده نشود در زمانهای بعدی دچار شکست شود. بنابراین استفاده روکش لازم است. برای روکش بایستی با مشورت با دندانپزشک زیبایی مناسب ترین روکش را که نیاز شما است انتخاب کنید.


میخاستم بدونم لیزر دندان چه مزایایی برای دندانپزشکی زیبایی داره؟ممنون میشم پاسخ بدید.بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که بتونه از تکنولوژی های مدرن ومرتبط به بهترین نحو استفاده کنه. یکی ازاین تکنولوژی ها لیزر دندان و دندانپزشکی لیزری است. با لیزر دندان دندانپزشک زیبایی میتواند درمان را دقیق تر وبا سرعت بالاتر انجام بده. این فناوری در درمانهای مختلف دندانپزشکی کاربرد فراوان پیدا کرده است. بعنوان مثال برای کاهش آسیب ها زمان سفید کردن دندان با لیزر میتوان تاثیر ماده ی بلیچینگ رو دقیق تر وموثر تر کرد. دندانپزشک زیبایی با لیزر دوره های درمان را بخصوص در بیماران که نیاز به جراحی های لثه ودهان هستند را کاهش میده. لیزر خونریزی کمتر ومیزان تخریب کمتری بر جا میزاره که دندانپزشک زیبایی این موضوع رو در نظر میگیره.


سلام اقای دکتر. من میخاستم به دندانپزشک زیبایی مراجعه کنم. یکی از دندانهام رو از دست دادمه و میخاستم بدونم میتونم از بریج استفاده کنم یا ایمپلنت؟لطف کنید پاسخ بدید؟سلام. فاصله بین دندانها بر زیبایی ظاهری تاثیر میگزارد. هر دو روش برای ازبین بردن این نقیصه استفاده میشه ولی اگر ازبریج استفاده کنید. استخوان موجود در فک دچار تحلیل میشه و ایمپلنت کردن دندان در زمانهای بعدی با مشکل روبرو میشه واین نیازمند درمان های جانبی زمان ایمپلنت کردن است. همچنین بریج استحکام مناسب درحد ایمپلنت رو نداره. با ایمپلنت دندان میتوان دندان همانند دندان طبیعی رو بدست اورد که هم زیبایی بالایی داره وهم استحکام به مراتب بالاتری داره. بنابراین درمراجعه به دندانپزشک زیبایی سعی کنید ایمپلنت دندان را استفاده کنید.


برای انتخاب یک دندانپزشک زیبایی خوب چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت؟با پیشرفت دندانپزشکی در ایران، دندانپزشکان خوبی در ایران بخصوص شهر تهران وجود دارند. برای انتخاب دندانپزشکی زیبایی مناسب باید دید متخصص دندانپزشکی از کدام مراجع بین اللملی تخصص کسب کرده است. همچنین روش ها وتکنیک های مورد استفاده دندانپزشک زیبایی برای درمان چیست. بهره گیری از تکنولوژی های روز مثل کد کم و لیزر دندان و یا نرم افزارهاو سخت افزارهای جانبی که دردرمان به بیمار ودندانپزشک زیبایی کمک میکنه نیز مهم است. رجوع به بیماران قبلی تحت درمان وبررسی روند درمانی آنها نیز کمک فراوانی درتشخیص دندانپزشک زیبایی خوب میکنه.

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.

ایمپلنت دندان
مشاهده برنامه هفتگی