دندانپزشک زیبایی چه کسی است

دندانپزشک زیبایی با روشهای درمانی دندانپزشکی اقدام به اصلاح طرح لبخند و زیباسازی دندان می نماید. در روشهای درمانی دندانپزشکی زیبایی دندانهای خراب نیز ترمیم می شود که این امر در ایجاد زیبایی و سلامت دهان و دندان نقش بسیار دارد. دندانپزشک زیبایی متخصص خوب روشهای درمانی را بکار می برد.

ادامه مطلب

طراحی لبخند زیبا دلنشین توسط دندانپزشک زیبایی

طراحی لبخند زیبا و دلنشین توسط دندانپزشک زیبایی دکتر سعید کریمی|همه افراد دوست دارند هنگام لبخند زدن طرح لبخند زیبا دلنشین داشته باشند. همین دلیل باعث افزایش مراجعه نزد دندانپزشک زیبایی جهت طراحی لبخند شده است.

ادامه مطلب

فیسینگ دندان ( ونیر کامپوزیت )چیست

فیسینگ دندان یا همان ونیر کامپوزیت روشی مناسب توسط دندانپزشک زیبایی جهت از بین بردن نواقص دندانی جهت مرتب کردن دندانها، سفید کردن و ترمیم و... است. ترمیم دندان های شکسته و یا دندان های دچار تغییر رنگ داده شده از مزایای فیسینگ دندان است.

ادامه مطلب

دندان خرگوشی

دندان خرگوشی و مدل آن اصطلاحی در دندانپزشکی زیبایی است که متقاضیان خاص خود را پیدا کرده است. دندانپزشک زیبایی با تنظیم دندان های سانترال یا همان دندان های جلو نمای زیبایی را برای متقاضی ایجاد می کند.

ادامه مطلب

بستن فاصله بین دندانی

فاصله زیاد بین دندانها باعث لبخندی نازیبا برای فرد می شود که بسیاری از موارد رجوع نزد دندانپزشک زیبایی ، بستن این فواصل است. ردیف و کامل بودن دندانها باعث زیبایی لبخند و زیبایی دندان می شود

ادامه مطلب