بهترین جراح لثه در تهران
0 دیدگاه
دکتر سعید کریمی
11 بهمن 1401

بهترین جراح لثه در تهران

بهترین جراح لثه در تهران و پزشک و متخصص زیبایی لثه با فراهم کردن شرایط ترمیمی و زیبایی لثه ها، لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. اگر به دنبال جراح لثه خوب در تهران هستید که زیبایی دندان ها و طراحی لبخند زیبا را برای شما به ارمغان آورد، پیشنهاد ما دکتر سعید کریمی است که درمان های ترمیمی و زیبایی لثه را با تکنولوژی های نوین برای بیماران ارائه می دهند.

فهرست محتوای صفحه :

دکتر سعید کریمی فوق تخصص درمان های زیبایی بوده و برای درمان و جراحی لثه از فناوری های نوین نظیر لیزر بهره می گیرند، ایشان جراحی لثه را با لیزر انجام داده که زیبایی بالاتر و مدت زمان ترمیم و بهبودی در این روش بسیار کوتاه تر است. لثه یکی از مهم ترین قسمت ها دهان و دندان به حساب آمده که سلامت آن بر بدن تاثیر فراوان دارد، لثه های آسیب دیده و بیمار زندگی را برای افراد دشوار کرده و لزوم درمان ها و جراحی های لثه برای رفع این مشکلات را ضروری می سازد.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

جهت مطالعه این مقاله کلیک کنید
در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی ۲۰ سال تجربه، دانش روز و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دندانپزشکی دنیا را تجربه کنید.
بهترین جراح لثه در تهران

جراح لثه در تهران

لثه یکی از ارکان حیاتی برای سلامت دهان و دندان به حساب آمده که حفظ سلامتی و رعایت بهداشت آن برای جلوگیری از بیماری ها مربوط به آن ضروری است، بسیاری از افراد در طی زندگی خود به بیماری های لثه در درجات مختلف دچار می شوند که رجوع به متخصص خوب در این زمینه بسیار ضروری است، درمان های لثه برای جلوگیری از مواردی نظیر پوسیدگی دندان و آسیب های جدی به لثه امری ضروری است، در درمان های پیشرفته لثه، ترمیم های نوین نظیر پیوند بافت نیز صورت می گیرد.

قطعا یافتن جراح و متخصص خوب در زمینه لثه و دهان و دندان می تواند با موفقیت بیشتری، سلامت لثه ها را برای افراد تضمین نماید، نکته مهم در مورد لثه ها آن است که لثه در هنگام لبخند زدن، نمایان شده و زیبایی آن بر زیبایی لبخند و چهره افراد بسیار تاثیرگذار است، بنابراین بهره گیری از خدمات بهترین جراح لثه در تهران می تواند برای حفظ سلامتی و زیبایی لثه ها بسیار تاثیر داشته باشد. بهترین جراح لثه با بکارگیری آخرین روش ها و ابزار فنی روز، زیبایی و سلامتی را برای لثه و دندان های فرد فراهم می کند.

جراح لثه خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

قطعا افراد دوست دارند توسط بهترین متخصصین در حوره های مختلف، درمان های دندانپزشکی را انجام دهند، اما برای انتخاب بهترین دندانپزشکان و جراحان باید چه مواردی را در نظر گرفت، افراد عادی برای انتخاب بهترین جراح و متخصص دندانپزشکی باید موارد مختلفی را در نظر بگیرند که در ادامه شرح خواهیم داد، برخی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب جراح لثه خوب در تهران به شرح زیر است:

 • تخصص جراح و دندانپزشک، یکی از مهم ترین و اولین مواردی که افراد برای انتخاب بترین جراح در زمینه لثه باید به آن توجه نمایند، تخصص دندانپزشک است. داشتن تخصص از مراجع معتبر می تواند موفقیت درمانی را برای بیماران تضمین نمایند، معمولا دندانپزشکان متخصص اقدام به ارائه مدارک و معرفی تحصیلات دانشگاهی خود کرده که این امر در انتخاب بیماران تاثیر مثبت دارد. وب سایت های دندانپزشکان مطرح، معمولا شامل معرفی مدارک دانشگاهی آن ها نیز می شوند.
 • تجربه و مهارت، یک دندانپزشک علاوه بر تخصص باید از مهارت ها و تجربه کافی نیز در این برخوردار باشد. اگر دندانپزشک از مهارت کافی برای جراحی لثه برخوردار نباشد، ممکن است در هنگام درمان مشکلاتی برای بیمار ایجاد گردد. برای پی بردن به سطح تجربه و مهارت دندانپزشکان در زمینه جراحی لثه باید از نظر سایر بیماران و تجربه آن ها در زمینه درمان های خود بهره گرفت.
 • درمان در محیط مناسب و بهره گیری از پرسنل مجرب در این زمینه، معمولا درمان هایی نظیر جراحی و خدمات این چنینی در بیماران استرس و نگرانی ایجاد می کند، انجام فرایند های درمانی در محیطی آرام و مناسب می تواند در کاهش این نگرانی ها و استرس ها بسیار تاثیر داشته باشد. پرسنل مجموعه دندانپزشکی باید در کار متخصص لثه با برخورد مناسب با بیماران و فراهم کردن شرایط آرامش بخش و بهداشتی برای درمان به دندانپزشک و بیمار کمک نماید. رعایت نظم و زمان بندی های مناسب برای بیماران می تواند در فراهم کردن محیطی دلنشین و آرامش بخش برای درمان بسیار تاثیر داشته باشد.
 • بهره گیری از فناوری ها و ابزار دندانپزشکی نوین برای درمان های جراحی لثه
 • درمان با قیمت مناسب برای بیماران
 • ...

با جراحی لثه و فراهم شدن دندان های سفید برای افراد زیبایی لبخند فراهم شده و افراد از لبخند خود لذت برده و حس اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت، لثه ها نیز نقش مهمی در زیبایی لبخند داشته و ایجاد تناسب و هماهنگی مناسب بین لثه ها و دندان ها و زیبایی رنگ آن ها نقش بسزایی در زیبایی لبخند افراد دارد.با انتخاب جراح خوب در زمینه لثه، زیبایی را برای دندان های خود به ارمغان آورید.

بهترین جراح لثه با لیزر در تهران

بکارگیری لیزر در درمان های جراحی لثه بسیار پر کاربرد شده است، لیزر برای درمان های ترمیمی و زیبایی کاربرد داشته و بهترین جایگزین برای جراحی های وسیع و گسترده لثه ها به حساب می آید، یکی از معیارهایی که می توانید در انتخاب بهترین جراح لثه به آن تکیه نمایید، توانایی جراح و دندانپزشک در استفاده و بکارگیری لیزر برای دندان و لثه های فرد می باشد. اگر درمان و جراحی لثه با لیزر صورت گیرد، نیاز به بخیه زدن های بعدی از بین رفته و در کمترین زمان ممکن شرایط استفاده بهینه از لثه های جراحی شده فراهم می گردد، بکارگیری لیزر در درمان های دندانی و لثه درمان را بسیار آسان می کند.

بهترین جراح لثه در تهران

در جراحی لثه با لیزر که به عنوان یکی از روش های مدرن برای جراحی لثه به حساب می آید، از انرژی نور و لیزر برای درمان بهره گرفته شده و سلامت دهان، لثه و لبخند شما فراهم می گردد. با استفاده از فناوری لیزر برای درمان های لثه، می توان باکتری ها اطراف لثه را از بین برد و به تحریک رشد استخوان نیز کمک نمود. بکارگیری لیزر برای بیماری های لثه و درمان پوسیدگی های دندانی بسیار مرسوم می باشد. با بکارگیری لیزر برای درمان جراحی لثه می توان موارد زیر را برای درمان موثر تر فراهم نمود:

 • تخریب کمتر بافت لثه، میزان تخریب بافت لثه با لیزر در مقایسه با روش های سنتی و قدیمی بسیار کمتر است، روش های سنتی به دلیل وسعت بالای تخریب لثه دردناک بوده و نیازمند بخیه زدن برای ترمیم می باشند. این در حالی است که لیزر هرگز به بافت لثه شما آسیب نمی زند، بنابراین خطر عفونت، حساسیت و خونریزی بعد از عمل به صورت محسوسی کاهش می یابد. کاهش دردها و خونریزی های احتمالی با درمان لیزر باعث می شود که بسیاری از بیماران ترس کمتری برای رفع مشکلات دهان و دندان خود تجربه نمایند.
 • بهبودی سریع لثه با جراحی با لیزر، جراحی های سنتی لثه نیازمند هفته ها برای بهبودی بیمار است، این در حالی است که در جراحی های سنتی درد، تورم امری بسیار شایع بوده و بیماران از ان رنج می برند، حتی بیمار بایستی در دوره های زمانی طولانی مدت از رژیم غذایی مخصوصی استفاده نماید، به عنوان مثال از مواد غذایی روان و مایع بیشتر استفاده نماید.شما این شرایط را با شرایط جراحی لثه با لیزر در نظر بگیرید، زمان لازم برای بهبودی پس از جراحی لثه با لیزر بسیار کوتاه بوده و حتی در 24 ساعت بهبودی حاصل می گردد و بیماران معمولا از درد و تورم چندانی رنج نبرده و به صورت خفیف دچار ناراحتی هایی می شوند. دلیل این امر واضح است، زیرا در جراحی با لیزر نیازی به برش و بخیه لثه وجود ندارد، بنابراین اگر به دنبال درد، خونریزی و التهاب کمتر در جراحی های لثه هستید، از دندانپزشک خود بخواهید از لیزر برای درمان های لثه شما بهره گیرد.
 • درمان دقیق با لیزر دندان، در جراحی با لیزر، هیچ بافت لثه سالمی در طی جراحی لثه با لیزر آسیب نمی بیند، جراحی لثه با لیزر فوق العاده دقیق بوده و بافت لثه سالم از بافت لثه آسیب دیده در درمان متمایز بوده و بر روی استخوان ها یا دندان ها تأثیر منفی نمی گذارد.
 • ...

متخصص جراحی لثه چه روش هایی را در درمان لثه دنبال می کند؟

سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح است، آن است که در چه مواردی باید به جراح لثه مراجعه نمود و اصولا چه روش درمانی برای درمان های لثه های آسیب دیده استفاده می گردد. در درمان و جراحی لثه سه روش کلی مطرح است:

جراحی لثه
 • بازسازی و ترمیم لثه
 • افزایش طول تاج دندان
 • پیوند بافت نرم

در ترمیم و بازسازی لثه، حذف باکتری ها و عوامل بیماری زا در لثه ها مورد توجه قرار می گیرد، این در حالی است که در افزایش طول تاج دندان بیشتر جنبه های زیبایی مطرح است، دندان ها در این روش، با اصلاح لثه بلندتر در چشم افراد ظاهر شده و زیبایی و جوانی چهره را به دنبال دارد. در پیوند بافت نرم نیز، پریودنتیست نمونه بافت را از جای دیگری در دهان شما می گیرد و آن را به لثه شما می چسباند تا جایگزین بافت لثه ای تخریب شده شود که به دلیل بیماری لثه ایجاد شده است. انتخاب نوع درمان و روش مورد استفاده برای لثه های فرد بر عهده دندانپزشک و جراح لثه است، با انتخاب بهترین متخصص در زمینه لثه، شرایط بهینه و مناسب را برای لثه های خود فراهم آورید.

بهترین دندانپزشک جراح لثه در تهران

یکی از بهترین دندانپزشکان در زمینه جراحی لثه در تهران، دکتر سعید کریمی است، ایشان از فناوری های روز در زمینه درمان های لثه بهره می گیرند، یکی از این فناوری ها لیزر و بهره گیری از تجهیزات دیجیتال مدرن برای درمان است. داشتن تکنولوژی لیزر برای درمان های دندانپزشکی بخصوص برای لثه و جراحی های مربوط به آن از نقاط قوت دندانپزشکان محسوب شده که در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی بخوبی از این امر بهره گرفته می شود. امروزه با تکنولوژی لیزر، دندانپزشکان اقدام به درمان بسیاری از بیماری های دهان و دندان می نمایند و رضایت بیمار از درمان های مختلف را به همراه دارد.

اهمیت بکارگیری لیزر تنها به ابزار مربوط نمی شود و دندانپزشک نیز باید تجربه و مهارت کافی برای این امر را داشته باشد، دندانپزشکی دکتر سعید کریمی خدمات لیزر را در درمان های جراحی لثه در بالاترین کیفیت ممکن به بیماران ارایه می دهد. دکتر سعید کریمی از فناوری های دیجیتال و نرم افزارهای طراحی لبخند برای درمان های جراحی لثه و زیبایی بهره می گیرند.

برای دریافت مشاوره و نوبت با مطب دکتر سعید کریمی تماس حاصل نمایید
88888590-021/88884546

نظرات کاربران

ارسال نظرات

نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Hurray! Your have successfully entered the captcha.