هزینه بلیچینگ دندان و مراقبت های پس از بلیچینگ
0 دیدگاه
دکتر سعید کریمی
26 اردیبهشت 1397

هزینه بلیچینگ دندان و مراقبت های پس از بلیچینگ

هزینه بلیچینگ دندان بستگی فراوانی به نوع مواد مصرفی، تجهیزات مورد استفاده و تبحر و تجربه دندانپزشک زیبایی دارد. هرینه بلیچینگ دندان به نوع روش درمانی نیز وابسته است. درمان در مطب یا بلیچینگ خانگی با هم متفاوت است.

فهرست محتوای صفحه :

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان و روش درمانی

در درمان و طراحی لبخند بلیچینگ یکی از روشهای درمانی است که سفیدی دندان ها را به دنبال دارد. انواع روش های بلیچینگ بصورت های آفیس بلیچینگ و بلیچینگ خانگی بایستی زیر نظر دندانپزشک زیبایی انجام شود. یکی از فاکتورهای موثر بر روی میزان موثر بودن و سفید شدن دندانها جنس دندان ها است.

سفید کردن دندان چگونه است؟

جهت مطالعه این مقاله کلیک کنید
ماده اصلی در سفید کردن دندان (بلیچینگ دندان) در دندانپزشکی پر اکسید هیدروژن بوده که منجر به اکسیده شدن رنگدانه های روی دندان و سفید شدن دندان می شود.

در بلیچینگ دندان ماده ای به نام هیدروژن پر اکساید برای سفیدی دندانها استفاده می شود. این مواد بداخل مینا دندان نفوذ کرده و باعث سفید شدن دندانها می شود. برای بلیچینگ ابتدا بایستی دندانپزشک زیبایی اقدام به برطرف کردن پوسیدگی های دندانی کند. دندانپزشک زیبایی برای سفید کردن دندانها می تواند از دو روش استفاده کند.

بلیچینگ دندان با لیزر

بهره بردن از لیزر دندان برای سفید کردن دندان ها می تواند بسیار سودمند باشد زیرا با لیزر میزان گرمای انتقال یافته به دندان بسیار کنترل شده بوده و دقت درمانی به شکل محسوسی بالا می رود. هزینه سفید کردن دندان ها با لیزر می تواند بالاتر باشد. در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی درمان بلیچینگ با لیزر انجام می گیرد

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ دندان نسبت به سایر روش های زیبایی دندان هزینه پایینی است و براحتی و با هزینه پایین می توان با رجوع نزد دندانپزشک زیبایی متخصص اقدام به درمان های بلیچینگ کرد. پس از بلیچینگ کردن بایستی مراقبت های بعد درمان ادامه یابد. میزان ماندگاری و سفیدی دندانها بستگی فراوان به مراقبت های پس از بلیچینگ و عادت های غذایی بعدی دارد. بعد از بلیچینگ دندان بایستی در ساعت های اولیه لثه ها را ماساژ داد و با آب گرم آنها را شست.

دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از معتبرترین مراکز دندانپزشکی زیبایی تهران بوده که انواع روشهای زیبایی دندان را با جدیدترین تکنولوژی های روز ارائه می دهد. جهت استعلام هزینه های درمان های زیبایی نظیر سفید کردن دندان ها با دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تماس بگیرید..

برای دریافت مشاوره و نوبت با مطب دکتر سعید کریمی تماس حاصل نمایید
88888590-021/88884546

نظرات کاربران

ارسال نظرات

نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Hurray! Your have successfully entered the captcha.