ایمپلنت بدون جراحی در تهران
0 دیدگاه
دکتر سعید کریمی
02 شهریور 1398

ایمپلنت بدون جراحی در تهران

خدمات ایمپلنت بدون جراحی در تهران را می توانید در واحد دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تجربه نمایید. این مرکز درمانی دندانپزشکی روش های کاشت ایمپلنت دندان نوین نظیر کاشت ایمپلنت بدون جراحی را با بالاترین کیفیت ممکن ارایه می دهد. دکتر سعید کریمی دندانپزشک زیبایی و مستر ایمپلنت بوده و خدمات کاشت حرفه ای ایمپلنت را ارائه می دهد. در روش کاشت بدون جراحی درد و خونریزی به شکل قابل ملاحضه ای کاهش می یابد که برای بیمار به مراتب خرسندی و رضایت بیشتری را به همراه دارد.

این روش درمانی برای کسانی که جراحی های کاشت دندان برایشان استرس زا می باشد، بسیار مناسب است.
ایمپلنت بدون جراحی در تهران

ایمپلنت بدون جراحی و بدون درد چگونه است؟

کاشت ایمپلنت به روش جراحی های مرسوم نیاز به برش لثه داشته و پس از کاشت ایمپلنت نیاز به بخیه زدن موضع می باشد. به دلیل برش های ایجاد شده و بخیه های لازم در این روش میزان خونریزی به شکل قابل ملاحضه ای بیشتر است. بنابراین دندانپزشکان به دنبال دستیابی به روش های نوین برای کاشت ایمپلنت دندان به روش هایی نظیر ایمپلنت بدون جراحی دست یافته اند. در این روش درمانی که به ایمپلنت پانچی نیز موسوم است، ابتدا به وسیله پانچ مخصوص موضع را پانچ و سوراخ کرده و سپس کاشت ایمپلنت انجام می شود. به دلیل پانچ کردن میزان آسیب به بافت های مجاور به حداقل میزان خود رسیده و سرعت بهبودی به شکل قابل ملاحضه ای افزایش می باید. کاشت ایمپلنت بدون جراحی در تهران را در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تجربه نمایید.

ایمپلنت بدون جراحی در تهران

آیا همه ی افراد قادر به کاشت ایمپلنت بدون جراحی هستند؟

در جواب این سوال بایستی گفت تنها افرادی می توانند از روش کاشت دندان بدون جراحی بهره برند که دارای استخوان فک مناسب و کافی باشند. این افراد تنها مستعد روش کاشت ایمپلنت بدون جراحی هستند که متخصص کاشت ایمپلنت با عکس برداری و انجام مراحل درمانی به این امر پی می برد. اگر کسانی دارای استخوان فک کافی و مناسب نباشند بایستی از روش های قدیمی برای آن ها استفاده کرد. به عنوان مثال کسانی که دارای بیماری پوکی استخوان هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند، ان هابایستی با درمان های تکمیلی نقیصه کمبود استخوان برایشان حل شود. برای انجام خدمات ایمپلنت بدون جراحی در تهران در اولین قدم بایستی یک مرکز معتبر را انتخاب کرده که تمامی مراحل درمانی را بتوانید به صورت تخصصی در آن انجام دهید.

مزایای کاشت ایمپلنت بدون جراحی چیست؟

اگر بخاهیم مزایای این روش را نام ببریم بایستی موارد زیر را نام برد:

  • سرعت بهبودی بالاتر
  • کاشت دندان بدون خونریزی
  • کاشت ایمپلنت بدون درد
  • عدم تخریب بافت لثه
  • کاهش زمان کاشت دندان
  • ....

بله روش کاشت ایمپلنت بدون جراحی به شکل قابل ملاحظه ای سرعت بهبودی را افزایش می دهد و همچنین میزان تخریب بافت لثه به حداقل ممکن رسیده که دردها و خونریزی های مربوط به کاشت را کاهش می دهد. زمان کاشت دندان نیز در این روش درمانی بسیار کوتاه شده و حتی در حدود 15 دقیقه می توان کاشت دندان را به شکل مناسب انجام داد.

دکتر سعید کریمی متخصص کاشت ایمپلنت دندان بوده که کاشت ایمپلنت بدون جراحی در تهران را به شکل مناسب و با بالاترین کیفیت ممکن عرضه می کند. ارائه خدمات کاشت دندان به صورت مجموعه ای وعرضه خدمات زیبایی در کنار کاشت دندان از مزیت های کاشت دندان در کلینیک تخصصی کاشت دندان دکتر سعید کریمی است.

نظرات کاربران

ارسال نظرات