لیزر دندان

استفاده از لیزر دندان جهت کاربردهای مختلف بخصوص دندانپزشک زیبایی مناسب است. لیزر درسفید کردن دندان و جراحی بافت نرم، سخت دندان و... کاربرد دارد. لیزر دندان با پیشرفت تکنولوژی به کمک دندانپزشکان آمده است.

کاهش تورم، درد و خونریزی از مزایای کاربرد لیزر در دندانپزشکی محسوب می شود. بهبودی سریع تر بیمار به دلیل کاهش صدمات به بافت ها با لیزر از دیگر مزایای کاربرد لیزر محسوب می شود.

کاهش استرس ها و نگرانی های بیمار از جمله مزیت های منحصر به فردی است که تنها با لیزر برای درمان های دندانپزشکی حاصل می شود.

لیزر ناراحتی های پس از درمان که در درمان های قدیمی ایجاد می شد به شکل قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و سرعت ترمیم بسیار بالاتر است.

ادامه مطلب

ایمپلنت لیزری چیست؟

ایمپلنت لیزری و بکار بردن لیزر در کاشت ایمپلنت دندان کمک شایانی به متخصص ایمپلنت و بیماران کرده است. با لیزر می توان میزان جراحت به بافت لثه را به حداقل میزان ممکن رساند که این امر در بهبود سرعت بهبودی و کاهش درد و خونریزی های احتمالی بسیار موثر است. درمان و جراحی های ایمپلنت با لیزر به سرعت در حال گسترش بوده و از استقبال فراوانی در بین بیماران و دندانپزشکان همراه شده است.

ادامه مطلب

کاربرد لیزر در دندانپزشکی زیبایی

هدف دندانپزشک زیبایی استفاده بهترین روشهای درمانی جهت کسب زیبایی برای اشخاص است. لیزر دندان به عنوان روشی جدید و مدرن در درمانهای زیبایی محسوب می شود.

ادامه مطلب