آیا پیوند استخوان برای ایمپلنت درد دارد؟

آیا پیوند استخوان برای ایمپلنت درد دارد؟ پیوند استخوان در درمان ایمپلنت دندان، فرایندی است که برای جبران کمبود استخوان فک بیمار لازم است. همه ی بیماران نیازمند پیوند استخوان برای کاشت دندان نبوده و تنها با نظر دندانپزشک این روش درمانی برای بیماران انتخاب می گردد. درمان پیوند استخوان با رعایت نکات لازم و زیر نظر متخصص حرفه ای، دردی نداشته و افراد براحتی می توانند این روش درمانی را همچون روش های دیگر دندانپزشکی انجام دهند.

ادامه مطلب

برای عفونت دندان چه قرصی بخوریم؟

برای عفونت دندان چه قرصی بخوریم؟ عفونت و چرک دندان امری شایع بوده که اکثر ما آن را تجربه نموده ایم، یافتن بهترین قرص برای چرک و غفونت دندان همواره از دغدغه های بسیاری از افراد بوده است، در این مقاله به شما برخی از داروها و قرص های مناسب برای عفونت دندان را معرفی می نماییم.

ادامه مطلب

آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان میشود؟

آیا کامپوزیت باعث پوسیدگی دندان میشود؟ عوارض ناشی از کامپوزیت دندان چیست و سوال های این چنینی، برای پاسخ به این سوال ها حتما این مقاله را مطالعه نمایید. یکی از روش های مدرن برای زیبایی دندان ها که در دندانپزشکی زیبایی جایگاهی ویژه دارد، کامپوزیت دندان است.

ادامه مطلب

بهترین کلینیک دندانپزشکی در جردن تهران

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران و منطقه جردن را در این مقاله معرفی می نماییم، دکتر سعید کریمی در کلینیک دندانپزشکی جردن از فناوری های روز برای ارائه خدمات دندانپزشکی استفاده می نماید. انتخاب کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران می تواند درصد موفقیت درمان های دندانپزشکی را بالا برد.

ادامه مطلب

کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟

کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟ کامپوزیت نوعی از مواد رزینی بوده که در ترمیم دندان ها بسیار پر کاربرد می باشد. این ماده دارای استحکام و زیبایی مناسب بوده، به همین دلیل کاندید مناسبی برای ترمیم دندان ها به حساب می آید. کامپوزیت دارای رنگ سفید و همرنگ دندان است، بنابراین در درمان های زیبایی دندان نیز کاربرد فراوان دارد.

ادامه مطلب