چه کسانی نمی توانند ایمپلنت دندان کنند؟

در جواب کسانی که می پرسند چه کسانی نمی توانند ایمپلنت کنند؟ بایستی گفت اغلب افراد با توجه به پیشرفت های فراهم شده در درمان های دندانپزشکی قادر به کاشت ایمپلنت دندان implant dental هستند. تنها در برخی از بیماران بایستی درمان بسته به شرایط آن ها انجام شود که در این مطلب به شرح آن می پردازیم.

ادامه مطلب

علت لق شدن ایمپلنت دندان چیست؟

اگر علت لق شدن ایمپلنت دندان را می خواهید بدانید، این مقاله را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است که درمان و کاشت ایمپلنت دندان با روش های اصولی و توسط متخصص ایمپلنت با تجربه عوارضی این چنینی نظیر لق شدن یا عفونت های احتمالی را در پی نخواهد داشت.

ادامه مطلب

بهترین دندانپزشک برای روکش دندان در تهران کیست؟

بهترین دندانپزشک برای روکش دندان در تهران، دکتر سعید کریمی است. ایشان دندانپزشک زیبایی و متخصص کاشت دندان به صورت تخصصی بوده که از بهترین دندانپزشکان برای روکش دندان محسوب می شوند. ساخت روکش در کلینیکی دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با فناوری پیشرفته کد کم CAD/CAM فراهم شده است.

ادامه مطلب

درمان درد دندان بعد از عصب کشی و پرکردن چگونه است؟

درمان درد دندان بعد از عصب کشی و پر کردن گاهی لازم است و ممکن است در برخی از دندان ها به سبب مشکلاتی نظیر عفونت های احتمالی و ... رخ دهد. اما بایستی افراد در چنین مواردی چه کنند. به طور کلی ممکن است تا چند روز بعد از عصب کشی درد های احتمالی رخ دهد و یا دندان عصب کشی شده دچار حساسیت به گرما و یا سرما شود که طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

ادامه مطلب

دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشکی خوب در تهران بایستی مجموعه ای از امکانات و درمان های مدرن را برای درمان بیماری های شما فراهم آورد. دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از مجهزترین و به روز ترین مراکز دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این مرکز درمانی از فناوری های دیجیتال و دندانپزشکی دیجیتال برای انواع درمان های دندانپزشکی استفاده می کند.

ادامه مطلب