درمان درد دندان بعد از عصب کشی و پرکردن چگونه است؟

درمان درد دندان بعد از عصب کشی و پر کردن گاهی لازم است و ممکن است در برخی از دندان ها به سبب مشکلاتی نظیر عفونت های احتمالی و ... رخ دهد. اما بایستی افراد در چنین مواردی چه کنند. به طور کلی ممکن است تا چند روز بعد از عصب کشی درد های احتمالی رخ دهد و یا دندان عصب کشی شده دچار حساسیت به گرما و یا سرما شود که طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

ادامه مطلب

دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشکی خوب در تهران بایستی مجموعه ای از امکانات و درمان های مدرن را برای درمان بیماری های شما فراهم آورد. دندانپزشکی دکتر سعید کریمی یکی از مجهزترین و به روز ترین مراکز دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این مرکز درمانی از فناوری های دیجیتال و دندانپزشکی دیجیتال برای انواع درمان های دندانپزشکی استفاده می کند.

ادامه مطلب

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟ بسیاری این سوال را دارند و همواره از متخصصین می پرسند آیا دندان زیر روکش شده خراب میشود؟ در پاسخ بایستی گفت بله، دندان روکش شده ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت توسط فرد دچار تخریب شود. با این که روکش دندان میزان محافظت در برابر میکروب ها را افزایش داده است.

ادامه مطلب

هزینه روکش دندان چقدر است؟

هزینه روکش دندان چقدر است و قیمت روکش دندان چگونه تعیین می شود؟ در پاسخ به این سوال بایستی شناختی دقیق نسبت به انواع روکش های دندانی داشته باشید

ادامه مطلب

دندانپزشک ترمیمی خوب در تهران

دندانپزشک ترمیمی خوب در تهران و جردن را با انتخاب دکتر سعید کریمی داشته باشید. دکتر سعید کریمی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران بوده و خدمات کاشت تخصصی ایمپلنت دندان را انجام می دهند. خدمات ترمیمی شامل مجموعه ای از درمان دندانپزشکی است که برای داشتن دندان های سالم و زیبا ضروری و واجب هستند.

ادامه مطلب