آیا دندان روکش شده خراب میشود؟

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟ بسیاری این سوال را دارند و همواره از متخصصین می پرسند آیا دندان زیر روکش شده خراب میشود؟ در پاسخ بایستی گفت بله، دندان روکش شده ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت توسط فرد دچار تخریب شود. با این که روکش دندان میزان محافظت در برابر میکروب ها را افزایش داده است.

ادامه مطلب

هزینه روکش دندان چقدر است؟

هزینه روکش دندان چقدر است و قیمت روکش دندان چگونه تعیین می شود؟ در پاسخ به این سوال بایستی شناختی دقیق نسبت به انواع روکش های دندانی داشته باشید

ادامه مطلب

دندانپزشک ترمیمی خوب در تهران

دندانپزشک ترمیمی خوب در تهران و جردن را با انتخاب دکتر سعید کریمی داشته باشید. دکتر سعید کریمی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران بوده و خدمات کاشت تخصصی ایمپلنت دندان را انجام می دهند. خدمات ترمیمی شامل مجموعه ای از درمان دندانپزشکی است که برای داشتن دندان های سالم و زیبا ضروری و واجب هستند.

ادامه مطلب

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد؟

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد و آیا قابلیت نصب روکش دندان با کیفیت تر وجود دارد؟ این سوالی است که بسیاری از استفاده کنندگان روکش های دندانی دارند. در پاسخ بایستی گفت بله امکان تعویض روکش دندان وجود دارد.

ادامه مطلب

طراحی لبخند چگونه است؟

طراحی لبخند چگونه است و در دندانپزشکی چگونه انجام می شود؟ برای طراحی لبخند مجموعه ای از درمان های دندانپزشکی به کار می رود. با این روش درمانی لبخندی زیبا و دلنشین به فرد داده می شود که فرد از آن لذت برده و اعتماد به نفس افراد بهبود می یابد. توجه داشته باشید که لبخندی زیبا، صورت را درخشان کرده و زیبایی را برای افراد به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب