بهترین دندانپزشک برای روکش دندان در تهران کیست؟

بهترین دندانپزشک برای روکش دندان در تهران، دکتر سعید کریمی است. ایشان دندانپزشک زیبایی و متخصص کاشت دندان به صورت تخصصی بوده که از بهترین دندانپزشکان برای روکش دندان محسوب می شوند. ساخت روکش در کلینیکی دندانپزشکی دکتر سعید کریمی با فناوری پیشرفته کد کم CAD/CAM فراهم شده است.

ادامه مطلب

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟

آیا دندان روکش شده خراب میشود؟ بسیاری این سوال را دارند و همواره از متخصصین می پرسند آیا دندان زیر روکش شده خراب میشود؟ در پاسخ بایستی گفت بله، دندان روکش شده ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت توسط فرد دچار تخریب شود. با این که روکش دندان میزان محافظت در برابر میکروب ها را افزایش داده است.

ادامه مطلب

هزینه روکش دندان چقدر است؟

هزینه روکش دندان چقدر است و قیمت روکش دندان چگونه تعیین می شود؟ در پاسخ به این سوال بایستی شناختی دقیق نسبت به انواع روکش های دندانی داشته باشید

ادامه مطلب

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد؟

ایا میشود روکش دندان را عوض کرد و آیا قابلیت نصب روکش دندان با کیفیت تر وجود دارد؟ این سوالی است که بسیاری از استفاده کنندگان روکش های دندانی دارند. در پاسخ بایستی گفت بله امکان تعویض روکش دندان وجود دارد.

ادامه مطلب

آیا روکش دندان باعث پوسیدگی میشود؟

آیا روکش دندان باعث پوسیدگی میشود؟ در جواب این سوال بایستی گفت، خیر روکش دندان باعث ایجاد پوسیدگی نمی شود. ولی برخی از بیماران بعد از استفاده از روکش دندان چنین تصور می کنند که دندان دیگر دچار پوسیدگی نمی شود و گاهی اقدام به حفظ بهداشت روکش و دهان نمی کنند. در این گونه موارد امکان ایجاد پوسیدگی در زیر روکش وجود دارد.

ادامه مطلب