روشهای کاشت ایمپلنت دندان

انواع طرح درمانهای کاشت ایمپلنت دندان بسته به شرایط کاری و نظر دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان متفاوت است. پس ازکاشت ایمپلنت روکش ساخته می شود. علاوه بر تفاوت روش های کاشت دندان، روکش های مورد استفاده نیز بسیار متنوع می باشند، که این امر در دندانپزشکی زیبایی بسیار مهم است.

با بکارگیری ایمپلنت، دندان هایی همانند دندان طبیعی برای فرد فراهم می شود. کاشت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است.

روش های کاشت دندان روز به روز پیشرفته تر شده است. از این رو می توان با سهولت اقدام به کاشت نمود.

یکی از روش های مدرن امروزی، کاشت ایمپلنت بدون جراحی و درد است. این روش درمانی از روش های مدرن امروزی محسوب می شود.

ادامه مطلب

آیا ایمپلنت عفونت میکند؟

آیا ایمپلنت عفونت میکند؟ در جواب بایستی گفت بله، عفونت ایمپلنت دندان کاشته احتمال دارد. اما علته بروز عفونت ایمپلنت دندان چیست و چگونه می توان از بروز آن جلوگیری کرد را در این نوشتار شرح خواهیم داد. البته بایستی گفت درمان صحیح و رعایت نکات تجویزی توسط بیمار احتمال بروز عفونت را به صفر می رساند.

ادامه مطلب

بعد از ایمپلنت چه دارویی بخوریم؟

بعد از ایمپلنت چه دارویی بخوریم و چه نکاتی را بایستی رعایت نماییم؟ سوال بسیاری از کسانی است که تحت درمان کاشت ایمپلنت دندان قرار گرفته اند. در پاسخ بایستی به این دسته از افراد گفت که در قدم اول بایستی نکات تجویزی توسط متخصص ایمپلنت را رعایت فرمایید.

ادامه مطلب

ایمپلنت دندان چند مرحله دارد؟

ایمپلنت دندان چند مرحله دارد و چگونه انجام میشود؟ در این مقاله سعی بر آن داریم مراحل کاشت دندان را به روش های مختلف شرح دهیم. در حالت کلی کاشت ایمپلنت دندان دارای دو مرحله کلی است. مرحله ابتدایی شامل کاشت فیکسچر ایمپلنت و در مرحله دوم ساخت و نصب روکش برای ایمپلنت کاشته شده

ادامه مطلب

ایمپلنت دندان چند جلسه طول میکشد؟

ایمپلنت دندان چند جلسه طول میکشد؟ کسانی که قصد کاشت ایمپلنت دندان را دارند، سوال آن ها این است که در چند جلسه کاشت دندان انجام می شود. در جواب به این سوال بایستی گفت که کاشت ایمپلنت دندان بسته به روش انتخابی برای کاشت و نوع درمان انتخابی توسط متخصص ایمپلنت می تواند در طی چند مرحله انجام شود.

ادامه مطلب