زود جوش خوردن ایمپلنت

برای زود جوش خوردن ایمپلنت شرایطی لازم است که در این نوشتار به شرح آن می پردازیم. لازم به ذکر است برای کاشت ایمپلنت، ابتدا پایه ایمپلنت که جنسی تیتانیمومی دارد درون استخوان فک بیمار جایگذاری شده که به مرور زمان جوش و اتصال بین پایه ایمپلنت و استخوان فک برقرار می شود. اما در مدت زمان و نحوه جوش خوردن بین افراد مختلف تفاوت هایی وجود دارد.

ادامه مطلب

درمان دندان درد بعد از ایمپلنت

درمان دندان درد بعد از ایمپلنت نیازمند به رعایت نکاتی و رعایت دستورات تجویزی دندانپزشک دارد. البته درد و خونریزی های موضعی در زمان بعد از کاشت جای نگرانی ندارد و به مرور زمان برطرف می شود. در زمانی که مدت زمان درد پس از کاشت زیاد باشد، بایستی به متخصص ایمپلنت مراجعه نمود و دستورات مربوط را از دندانپزشک دریافت کرد.

ادامه مطلب

ایمپلنت لیزری چیست؟

ایمپلنت لیزری و بکار بردن لیزر در کاشت ایمپلنت دندان کمک شایانی به متخصص ایمپلنت و بیماران کرده است. با لیزر می توان میزان جراحت به بافت لثه را به حداقل میزان ممکن رساند که این امر در بهبود سرعت بهبودی و کاهش درد و خونریزی های احتمالی بسیار موثر است. درمان و جراحی های ایمپلنت با لیزر به سرعت در حال گسترش بوده و از استقبال فراوانی در بین بیماران و دندانپزشکان همراه شده است.

ادامه مطلب

ایمپلنت همه دندانها در تهران

ایمپلنت همه دندانها روشی مناسب برای کسانی است که دندان های مصنوعی دارند. در این دسته از افراد می توان برای همه ی دندانهای از دست رفته از ایمپلنت های جداگانه استفاده کرد و یا آن که پروتز را به وسیله 4 ایمپلنت در فک پایین و 6 ایمپلنت در فک بالا ثابت و محکم کرد.

ادامه مطلب

در مورد ایمپلنت دندان بدانید

ایمپلنت بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. جنس پایه ایمپلنت تیتانیومی است که تطابق و هماهنگی بسیاری را استخوان فک و سیستم دهانی دارد و با کاشت درون استخوان فک با گذر زمان اتصال و جوش دائمی بین آن ها فراهم می شود. بایستی گفت ایمپلنت دندان هایی را همچون دندان طبیعی را برای فرد فراهم می نماید که فرد از استفاده آن لذت خواهد برد.

ادامه مطلب