بهترین ایمپلنت دیجیتال در تهران

برای ایمپلنت دیجیتال در تهران می توانید دندانپزشکی دکتر سعید کریمی را انتخاب کنید. در روش ایمپلنت دیجیتال با استفاده از روش های دیجیتال و استفاده از تجهیزات دیجیتال اقدام به کاشت دندان برای بیماران می شود. بهترین ایمپلنت دیجیتال تهران را در دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تجربه نمایید.

ادامه مطلب

متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر سعید کریمی متخصص ایمپلنت در تهران بوده و متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی است. بایستی جهت کاشت ایمپلنت، متخصص ایمپلنت در تهران را با شناخت و آگاهی کافی انتخاب کرد. توجه به سطح علمی دندانپزشک و میزان تجربه و مهارت او در انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت بایستی مورد توجه بیماران قرار گیرد. دکتر سعید کریمی یکی از مجرب ترین دندانپزشکان در حوزه دندانپزشکی زیبایی و کاشت ایمپلنت دندان در شهر تهران محسوب می شود

ادامه مطلب

روکش دندان ایمپلنت چیست؟

روکش دندان ایمپلنت شده یکی از مراحل کاشت ایمپلنت دندان محسوب می شود. در واقع مرحله کاشت ایمپلنت به صورت معمول شامل دو مرحله بوده و ابتدا کاشت پایه ایمپلنت انجام شده وو با برقراری اتصال و جوش محکم بین پایه و استخوان فک، ساخت روکش و نصب آن بر روی پایه انجام می شود. روکش هم قابلیت دندان طبیعی را برای ایمپلنت فراهم می آورد و هم از طرفی زیبایی را برای دندان های فرد فراهم کرده، بطوریکه فرد به صورت طبیعی می تواند همانند دندان های طبیعی از روکش دندان استفاده نماید.

ادامه مطلب

بهترین نوع ایمپلنت مال کجاست؟

بیماران همواره سوال دارند که بهترین نوع ایمپلنت مال کجاست و کدام کشور و برند و مارک بهترین نوع ایمپلنت های دندانی را ارایه می دهند. در جواب بایستی گفت که برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که دارای قیمت و کیفیت متفاوتی هستند و همه از درجه کیفیت مناسب برخوردار نیستند.

ادامه مطلب

ماندگاری ایمپلنت دندان چگونه است؟

ماندگاری ایمپلنت دندان بسته عوامل متعددی بوده و در افزایش طول عمر استفاده ایمپلنت خود بیمار نقش بسزایی دارد. با این وجود بهره بردن از ایمپلنت های با کیفیت تر و استفاده از روش های صحیح کاشت ایمپلنت دندان کمک شایانی به افزایش طول عمر ایمپلنت مورد استفاده برای بیماران دارد. برای ماندگاری ایمپلنت بایستی رعایت نکات بهداشتی توسط بیمار انجام شود. معمولا ایمپلنت های دندانی را می توان با رعایت نکات بهداشتی بیش از 25 سال مورد استفاده قرار داد.

ادامه مطلب