ایمپلنت بدون جراحی در تهران

خدمات ایمپلنت بدون جراحی در تهران را می توانید در واحد دندانپزشکی دکتر سعید کریمی تجربه نمایید. این مرکز درمانی دندانپزشکی روش های کاشت ایمپلنت دندان نوین نظیر کاشت ایمپلنت بدون جراحی را با بالاترین کیفیت ممکن ارایه می دهد. دکتر سعید کریمی دندانپزشک زیبایی و مستر ایمپلنت بوده و خدمات کاشت حرفه ای ایمپلنت را ارائه می دهد. در روش کاشت بدون جراحی درد و خونریزی به شکل قابل ملاحضه ای کاهش می یابد که برای بیمار به مراتب خرسندی و رضایت بیشتری را به همراه دارد.

ادامه مطلب

بعد از ایمپلنت چند روز درد داریم

بعد از ایمپلنت چند روز درد داریم؟ کاشت ایمپلنت دندان از دسته روش های درمانی است که بسته به روش انتخابی برای درمان می تواند دوران متفاوتی را برای بهبودی طی نماید. در روش معمول کاشت ایمپلنت دندان به خاطر بخیه زدن وجود درد تا مدت زمان محدود امری غیر طبیعی نیست و نبایستی بیماران دچار نگرانی های مربوط به این موارد شوند. به طور معمول طی دو یا سه روز بعد از کاشت دندان دردها نیز برطرف می شود که در این مدت می توان با مصرف آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویزی دندانپزشک درد را از بین برد.

ادامه مطلب

ایمپلنت برای دندان مصنوعی

با ایمپلنت برای دندان مصنوعی می توانید به تکلم و جویدن غذا در سالمندان کمک شایانی نمایید. کاشت ایمپلنت برای فیکس و ثابت کردن پروتز دندان مصنوعی روشی مناسب بوده که کاربرد فراوانی پیدا کرده است. پروتز های مصنوعی دندان همراه دچار حرکت شده و این امر در استفاده از آن ها مشکلاتی را ایجاد می نماید. از این رو دندانپزشکان با روش های کاشت ایمپلنت نظیر All on 4 و ... این معضل و نقص را برای استفاده کنندگان دندان مصنوعی برطرف ساخته اند.

ادامه مطلب

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشه

مدت زمان کاشت ایمپلنت به عوامل متعددی بستگی دارد. در جواب کسانی که می گویند مدت زمان درمان ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد، بایستی گفت این مدت زمان بسته شرایط بیمار و روش انتخابی برای کاشت دندان بیمار دارد. به عنوان مثال روش های کاشت ایمپلنت فوری تا ایمپلنت کاشته شده برای افراد با پوکی استخوان از نظر زمانی بسیار متفاوت است. بایستی در مدت زمان کاشت دندان اتصال و جوش محکم بین فیکسچر ایمپلنت و استخوان فک برقرار شود.

ادامه مطلب